І Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційного простору»

14:44, 28-04-2017

27 квітня 2017 року відбулася І Всеукраїнська студентська науково-практична конференція

«Сучасні тенденції розвитку інформаційно-комунікаційного простору».

Організатором конференції є кафедра документознавства та інформаційної діяльності Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій.

Мета заходу: розвинути компетенції і розширити можливості самореалізації молоді, сформувати її свідомість шляхом глобального обміну знань.

У конференції взяли участь близько ста студентів, магістрів та аспірантів із 20 провідних вищих навчальних закладів України.

Серед учасників конференції студенти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Тернопільського національного економічного університету, Національного авіаційного університету, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Львівського регіонального інституту державного управління, Національної академії державного управління при Президентові України, Запорізького національного університету, Національного університету «Острозька академія», Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця), Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та інших вищих навчальних закладів країни.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Державного університету телекомунікацій, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Толубко Володимир Борисович.

Ректор зазначив, що на сучасному етапі переходу світового співтовариства до інформаційного суспільства ступінь розвитку інформаційного простору та інформаційних технологій стає безпосереднім чинником становлення активного та свідомого громадянина, національної конкурентоспроможності.

Усім учасникам конференції Володимир Борисович побажав цікавих доповідей та плідних дискусій.

Дякуємо усім, хто долучився до підготовки заходу.

Завідувач кафедри документознавствата інформаційної діяльності
Державного університету телекомунікацій Петькун Світлана Михайлівна