XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Списки студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва на 2017-2018 навчальний рік

12:03, 31-08-2017

Списки студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва на 2017-2018 навчальний рік

 

МНД-11

  1. Бабян Самвел Гарушович
  2. Берднікова Сєда-Марія Ісаївна
  3. Дробот Олексій Едуардович
  4. Ількевич Максим Володимирович
  5. Нагорний Ігор Володимирович
  6. Новіцький Назар Володимирович
  7. Ромашов Іван Миколайович
  8. Сарнавська Анна Геннадіївна
  9. Семенов Валентин Євгенович
  10. Ставринов Микита Романович
  11. Яргін Максим Володимирович

ПУД-11

  1. Бойченко Дмитро Анатолійович
  2. Гиря Оксана Вячеславівна
  3. Голіков Микита Андрійович
  4. Дехтяр Анна Юріївна
  5. Доробалюк Владислав Олександрович
  6. Зубко Володимир Сергійович
  7. Карась Юрій Юрійович
  8. Кириченко Юлія Віталіївна
  9. Кисіль Артем Вікторович
  10. Козачук Владислав Валентинович
  11. Коротя Ольга Віталіївна
  12. Ламаш Дмитро Михайлович
  13. Лимар Дар"я Олександрівна
  14. Логінов Дмитро Семенович
  15. Мазур Катерина Іванівна
  16. Міклуха Юлія Олегівна
  17. Набієв Алім Ельмірович
  18. Нікітчин Вадим Геннадійович
  19. Павленко Максим Олександрович
  20. Погребняк Олександр Вікторович
  21. Ратушний Артем Максимович
  22. Саус Дарина Святославівна
  23. Сафін Катерина Олексіївна
  24. Сєліна Дар'я Юріївна
  25. Скупейко Софія Володимирівна
  26. Смульська Вікторія Костянтинівна
  27. Солодовнік Денис Вікторович
  28. Токмина Тетяна Олексндрівна
  29. Усатюк Надар Романович
  30. Фоменко Маргарита Сергіївна
  31. Харакоз Марія Олександрівна
  32. Ярощук Аліна Олександрівна

ПТБ-11

  1. Галушко Олександр Валерійович
  2. Даценко Владислав Олексійович
  3. Дроботенко Надія Віталіївна
  4. Каленська Наталія Володимирівна
  5. Ковальов Дмитро Сергійович
  6. Кузьмик Вікторія Вячеславівна
  7. Павленко Мирон Ігорович

МРД-11

  1. Бесараб Катерина Сергіївна
  2. Вержиковська Аліса Володимирівна
  3. Грицай Олександр Валерійович
  4. Діхтяренко Ігнат Вадимович
  5. Каліш Назар Олегович
  6. Канигіна Марина Ігорівна
  7. Кисіль Денис Олександрович
  8. Ковальчук Віта Валентинівна
  9. Копетюк Софія Ігорівна
  10. Корж Марина Юріївна
  11. Корженівська Вікторія Геннадіївн
  12. Ліліцький Владислав Олексійович
  13. Луганська Валентина Іванівна
  14. Мацюк Данило Олегович
  15. Мінка Олександра Сергіївна
  16. Міщенко Ксенія Сергіївна
  17. Новосьолова Софія Андріївна
  18. Одинокий Адіс Едібович
  19. Одношов Владислав Юрійович
  20. Оніщенко Ольга Сергіївна
  21. Паламаренко Сергій Віталійович
  22. Пінчук Ольга Валентинівна
  23. Попович Анастасія Русланівна
  24. Потапенко Зоя Вікторівна
  25. Савраненко Анастасія Вікторівна
  26. Семененко Інна Миколаївна
  27. Ситніченко Олександр Вікторович
  28. Снітка Юлія Іванівна
  29. Федоренко Олександр Олександрович
  30. Хащевацька Ольга Сергіївна

АЗД-11

  1. Власенко Владислав Вадимович
  2. Головач Марія Вікторівна
  3. Данилюк Ірина Ігорівна
  4. Денисова Катерина Олександрівна
  5. Жидченко Дмитро Костянтинович
  6. Ковтун Ірина Василівна
  7. Козій Катерина Андріївна
  8. Мосійчук Олена Федорівна
  9. Оленіч Єлизавета Анатоліївна
  10. Панченко Людмила Анатоліївна
  11. Пилипей Анастасія Святославівна
  12. Примаченко Вячеслав Вячеславович
  13. Селюк Микола Володимирович
  14. Ситниченко Світлана Станіславівна
  15. Трочина Марина Володимирівна
  16. Чапан Лейла Фатіхівна
  17. Юрковець Петро Олегович

ДЗД-11

  1. Бадардінов Денис Геннадійович
  2. Волошановська Юлія Олександрівна
  3. Дричак Катерина Василівна
  4. Литвин Валерія Олександрівна
  5. Позняк Тарас Анатолійович
  6. Санжаревська Валерія Янівна
  7. Четверикова Тетяна Володимирівна

СТД-11

  1. Артюшенко Карина Володимирівна
  2. Бойко Аліна Сергіївна
  3. Воробєй Ангеліна Вячеславівна
  4. Вугнявий Олег Іванович
  5. Єлінецька Лада Миколаївна
  6. Керечанин Ксенія Олександрівна
  7. Кінєв Денис Олександрович
  8. Костюк Кирило Валерійович
  9. Михайленко Микита Олександрович
  10. Рябінін Станіслав Олександрович
  11. Свайбодас Ірина Аудрюсівна
  12. Сидорко Владислав Романович
  13. Федорова Олена Дмитрівна
  14. Фоль Анастасія Ігорівна
  15. Цибульська Валерія Олександрівна
  16. Чернявська Інна Сергіївна

ЕПД-11

  1. Авраменко Максим Олександрович
  2. Бородавка Анастасія Андріївна
  3. Ващук Юліана Андріївна
  4. Верховцева Маргарита Валеріївна
  5. Гончарук Роман Олександрович
  6. Грачов Богдан Олександрович
  7. Григоренко Олександр Олександрович
  8. Дворнік Нікіта Сергійович
  9. Дудар Олексій Олександрович
  10. Завальнюк Денис Миколайович
  11. Марченко Олександр Олександрович
  12. Мерович Дар"я Олександрівна
  13. Миколаєнко Дмитро Валерійович
  14. Миронова Дарина Олександрівна
  15. Невідомський Святослав Олегович

МНД-21

  1. Абделлатіф Алхассан Амр Ахмед
  2. Байдін Микита Вікторович
  3. Булка Павло Борисович
  4. Венгуренко Іван Михайлович
  5. Горлова Анастасія Леонідівна
  6. Зазимко Андрій Андрійович
  7. Ковшун Руслан Вячеславович
  8. Крапива Нікіта Ігорович
  9. Лебедєва Ірина Сергіївна
  10. Мерсалов Данило Олександрович
  11. Мізин Олег Олександрович
  12. Невгодовська Вікторія Олегівна
  13. Нікішина Поліна Сергіївна
  14. Полєха Анна Михайлівна
  15. Пригара Альона Андріївна
  16. Рибак Дмитро Вікторович
  17. Салімов Ніджаталі Ількін огли
  18. Салтиков Юрій Михайлович
  19. Тишкевич Богдан Олександрович
  20. Ткачук Дар´я Яківна
  21. Хорольський Назарій Ігорович
  22. Францева Ольга Володимирівна
  23. Шороп Владислав Петрович
  24. Яременко Віталій Вадимович

ПУД-21

  1. Алєксєєв Ярослав Вадимович
  2. Булавка Надія Сергіївна
  3. Косенко Ангеліна Сергіївна
  4. Макельська Тамара Костянтинівна
  5. Полухіна Валерія Романівна
  6. Рудніцька Марина Володимирівна
  7. Садовський Даніїл Сергійович
  8. Слободенюк Тетяна Вадимівна
  9. Тимощук Наталія Сергіївна
  10. Троценко Данило Олексійович
  11. Тютюнник Ольга Сергіївна
  12. Федорчук Віталій Вікторович
  13. Хоменко Максим Васильович
  14. Шаховський Артем Сергійович
  15. Шумков Дмитро Олександрович

ДЗД-21

  1. Алергуш Катерина Сергіївна
  2. Аніщенко Руслан Ярославович
  3. Бондаренко Андрій Олегович
  4. Бондаренко Марія Олександрівна
  5. Ващенко Аліна Василівна
  6. Гіріна Анна Олександрівна
  7. Горячук Владислав Вадимович
  8. Лебідь Анастасія Олексіївна
  9. Липенко Яна Едуардівна
  10. Литкіна Аліна Миколаївна
  11. Мазур Наталія Володимирівна
  12. Мірошніченко Дарина Василівна
  13. Мухіна Карина Володимирівна
  14. Наконечна Наталія Вадимівна
  15. Новицький Владислав Олегович
  16. Сіренко Владислав Васильович
  17. Степушенко Надія Тарасівна
  18. Фомічова Діана Максимівна
  19. Цапко Єлизавета Євгенівна
  20. Чечель Микита Олегович

АЗД-21

  1. Бондаренко Микита Сергійович
  2. Глазиріна Олеся Євгенівна
  3. Глущенко Юлія Володимирівна
  4. Годзь Вероніка Андріївна
  5. Гукосян Анна Суренівна
  6. Іскоростенська Лілія Олегівна
  7. Картамишева Олена Володимирівна
  8. Кійченко Данил Юрійович
  9. Лазоренко Анастасія Вячеславівна
  10. Лопушинська Інна Олександрівна
  11. Марчук Вікторія Ярославівна
  12. Мирошниченко Наталія Володимирівна
  13. Мірчу Макар Юрійович
  14. Павлюк Ольга Михайлівна
  15. Петренко Аліна Миколаївна
  16. Прут Анна Василівна
  17. Радюкова Анна Русланівна
  18. Сазонова Ольга Костянтинівна
  19. Симоненко Анна Олегівна
  20. Трубій Іван Павлович
  21. Хаджийський Олександр Михайлович
  22. Шарій Тимофій Олегович
  23. Ярошевська Лілія Вячеславівна

МРД-21

  1. Ботнар Ярослав Валерійович
  2. Гапій Олексій Андрійович
  3. Добрівський Сергій Леонідович
  4. Єрмак Юлія Сергіївна
  5. Коваленко Андрій Миколайович
  6. Корнійчук Валентин Євгенович
  7. Кошіль Андрій Вадимович
  8. Нехаєнко Олександр Юрійович
  9. Остяк Інна Олексіївна
  10. Побережна Світлана Миколаївна
  11. Савенко Анастасія Вікторівна
  12. Саянна Яна Юріївна
  13. Слободян Анна Володимирівна
  14. Тарасюк Альона Валеріївна
  15. Тернопольський Володимир Ігорович
  16. Цимбалюк Олег Олегович

ПТБ-21

  1. Бігунов Дмитро Андрійович
  2. Голюк Ірина Володимирівна
  3. Дідик Наталія Олегівна
  4. Кондрашова Діана Вікторівна
  5. Кудирко Мілєна Владиславівна
  6. Лисогор Максим Леонідович
  7. Маковійчук Аліна Володимирівна  
  8. Нечипоренко Дмитро Олексійович
  9. Пашко Аліна Олександрівна
  10. Підгірний Артем Сергійович
  11. Полякова Анна Сергіївна
  12. Попович Володимир Васильович
  13. Рудницька Дарія Борисівна
  14. Світлий Віталій Вікторович
  15. Світлий Роман Вікторович
  16. Сриберко Анна Миколаївна
  17. Татаринський Герман Олександрович
  18. Трофімов Віталій Володимирович
  19. Шарапін Микита Олександрович

СТД-21

  1. Бубнов Денис Олегович
  2. Єрьоменко Нікіта Сергійович
  3. Мусик Яна Андріївна
  4. Скрипка Ольга Юріївна
  5. Трикоз Влада Анварівна

МНД – 31

  1. Артемчук Михайло Олександрович
  2. Войцях Владислав Васильович
  3. Волохонський Іван Вікторович
  4. Говорун Олександра Олегівна
  5. Зазимко Дмитро Сергійович
  6. Кулніязов Іслам
  7. Красовський Дмитро Артемович
  8. Курбанов Курбан
  9. Магомедалі Джавідан Бахяддін огли
  10. Мамедлі Мухтар Джумшуд огли
  11. Нечитайло Богдан Сергійович
  12. Носов Дмитро Юрійович
  13. Павленко Владислав Олександрович
  14. Попова Катерина Євгеніївна
  15. Сластнікова Вікторія Юріївна
  16. Сова Роман Сергійович
  17. Усатюк Крістіна Романівна
  18. Чорний Владислав Володимирович
  19. Якимчук Дмитро Олександрович
  20. Козенюк Владислав Олександрович
  21. Філоненко Маргарита Юріївна
  22. Крижанівський Артем Олегович
  23. Орлов Богдан Павлович
  24. Орлов Назар Павлович

СТД – 31

  1. Бондаренко Юлія Вікторівна
  2. Гаврилишин Роман Володимирович
  3. Іванютін Микита Дмитрович
  4. Корень Євген Русланович
  5. Мінаєв Олександр Павлович
  6. Сачко Анастасія Сергіївна
  7. Супруненко Олександра Володимирівна
  8. Тонковид Анастасія Олексіївна
  9. Шевченко Олександр Олександрович
  10. Богушевський Богдан Євгенійович
  11. Жадан Антон Романович
  12. Костоглот Анастасія Сергіївна

ДЗД-31

  1. Арбузова Анна Костянтинівна
  2. Афтеній Вікторія Ігорівна
  3. Безкоровайна Ганна Олександрівна
  4. Березовська Анна Іванівна
  5. Біленчук Аліна Максимівна
  6. Войтенко Владислава Анатоліївна
  7. Воловик Артур Владиславович
  8. Глазенкова Юлія Сергіївна
  9. Крилов Богдан Володимирович
  10. Кучер Оксана Володимирівна
  11. Малашенко Анастасія Олександрівна
  12. Марчук Тетяна Олександрівна
  13. Медведєва Анастасія Геннадіївна
  14. Мігашко Михайло Сергійович
  15. Моспан Ірина Віталіївна
  16. Невідомська Вікторія Романівна
  17. Погоріла Ксенія Віталіївна
  18. Пустова Олена Олександрівна
  19. Рибалко Каріна Юріївна
  20. Симонян Євгенія Левонівна
  21. Ткачук Дарина Сергіївна
  22. Толстіка Тамара Геннадіївна
  23. Федоренко Ярослав Іванович
  24. Філоненко Надія Михайлівна
  25. Шабоян Альвіна Кароївна
  26. Щербина Руслана Русланівна
  27. Хомич Наталія Олександрівна
  28. Чубук Ксенія Русланівна

ДЗД-41

  1. Борисова Наталія Володимирівна
  2. Данилевич Микита Євгенійович
  3. Засадська Людмила Юріївна
  4. Камиш Анастасія Вікторівна
  5. Комар Ігор Юрійович
  6. Кудицька Віталія Анатоліївна
  7. Кулешова Маргарита Борисівна
  8. Кулибаба Альбіна Сергіївна
  9. Кучерявцев Юрій Ігорович
  10. Малярчук Юлія Сергіївна
  11. Мартиненко Юлія Олександрівна
  12. Павліченко Анна Ігорівна
  13. Середа Тетяна Дмитрівна
  14. Слюсар Юлія Анатоліївна
  15. Титаренко Алла Борисівна

МНД – 41

  1. Авраменко Антоніна Андріївна
  2. Богомислов Костянтин Андрійович
  3. Дю Артем Нозимович
  4. Зеленкова Олександра Василівна
  5. Карабаш Антоніна Костянтинівна
  6. Кошова Євгенія Віталіївна
  7. Кравченко Родіон Миколайович
  8.  Куба Лілія Андріївна
  9.  Надос Владислав Вадимович
  10.  Нікітюк Дмитро Олександрович
  11.  Обертас Алла Сергіївна
  12.  Облакевич Ілля Вадимович
  13.  Олійник Дарія Олегівна
  14.  Панасюк Ольга Олександрівна
  15.  Попович Соломія Михайлівна
  16.  Райсян Гарік Арзуманович
  17.  Сав’яненко Яна Станіславівна
  18.  Свисюк Олександр Олександрович
  19.  Скоробогата Вікторія Валентинівна
  20.  Сопова Катерина Ігорівна
  21. Стеблина Іван Вікторович
  22.  Стєкольщиков Вадим Володимирович
  23.  Шеремет Майя Ярославівна

СТД - 41

  1. Валенок Андрій Миколайович
  2. Герасимчук Вікторія Володимирівна
  3. Глущенко Віолетта Едуардівна
  4. Коцина Назарій Андрійович
  5. Кученко Володимир Вікторович
  6. Лобас Наталія Сергіївна
  7. Матвієнко Марина Ігорівна
  8. Москаленко Ілона Віталіївна
  9. Таратинова Євгенія Олексіївна
  10. Терещенкова Ірина Олегівна
  11. Чусов Іван Олександрович
  12. Шаргородський Олександр Володимирович
  13. Шух Роксана Геннадіївна

МНДМ-51

  1. Башиєв Мамметдурди
  2. Білим Вікторія Вікторівна
  3. Бондар Михайло Павлович
  4. Бритюк Леся Валеріївна
  5. Козярін Георгій Олегович
  6. Корнієнко Ігор Олегович
  7. Колганенко Тетяна Артемівна
  8. Макарова Віта Анатоліївна
  9. Мельник Віталій Юрійович
  10. Миронюк Аліна Анатоліївна
  11. Мірзоян Анастасія Валеріївна
  12. Семерей Костянтин Сергійович
  13. Сільченко Аліна Володимирівна
  14. Ханіна Тетяна Олександрівна
  15. Чорний Андрій Вячеславович
  16. Шохірєва Анна Володимирівна

СТДМ -51

  1. Бова Віталій Олександрович
  2. Вареник Світлана Олександрівна
  3. Вовковинська Тетяна Святославівна
  4. Гайдай Марія Олександрівна
  5. Дзюба Вікторія Сергіївна
  6. Кройтор Єлізавета Сергіївна
  7. Милий Іван Валерійович
  8. Міщенко Наталія Володимирівна
  9. Новицька Анастасія Андріївна
  10. Патрушева Тетяна Анатоліївна
  11. Семенченко Ярослав Олександрович
  12. Ходорковський Михайло Олександрович
  13. Щербаченко Оксана Андріївна

МНДМ-61

  1. Гайдук Вікторія Вікторівна
  2. Галіцька Яна Анатоліївна
  3. Дімітрієв Ярослав Євгенійович
  4. Крот Вадим Якович
  5. Осипчук Марія Владиславівна
  6. Поскрипко Денис Юрійович
  7. Сичова Вікторія Анатоліївна
  8. Слива Наталія Олександрівна
  9. Солонецька Яна Сергіївна
  10. Цзо Ян
  11. Ху Сунцзє
  12. Нартей Ернест Кваме

СТДМ -61

  1. Архипова Антоніна Олександрівна
  2. Вільнер Ольга Борисівна
  3. Доценко Альона Олександрівна
  4. Дубовик Віталій Анатолійович
  5. Іванов Сергій Ігорович
  6. Коваленко Анастасія Олександрівна
  7. Любченко Яна Олександрівна
  8. Малахова Вікторія Юріївна
  9. Мельник Олена Ігорівна
  10. Невмержицький Володимир Володимирович
  11. Онопрієнко Катерина Анатоліївна
  12. Побережець Світлана Русланівна
  13. Пронін Дмитро Валерійович
  14. Руденко Ганна Владиславівна
  15. Скорина Оксана Іванівна
  16. Слободяник Людмила Вікторівна
  17. Соколюк Олексій Мирославович
  18. Усик Владислав Юрійович
Читайте також

Абітурієнту

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Переглядів: 8 976