Відбулось засідання Студентської ради ННІМП

09:54, 10-02-2018

Відбулось засідання Студентської ради Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва.

Шановні студенти!

09.02.18 в Студентському центрі Державного університету телекомунікацій відбулось засідання Студентської ради ННІМП на чолі Головою Студентської ради Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва - Лазоренко Анастасією.

На засідані був присутній директор Навчально-наукового інституту Менеджмнту та підприємництва - ФЕДЮНІН СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.

Були підбиті підсумки роботи за І семестр 2017-2018 навчального року, оголошений  план роботи на лютий місяць. Визначений новий формат роботи для профорієнтаційних робіт, поставлений план задач на лютий та визначений новий склад інформаційного відділу. Ми прикладаємо досить великі зусилля, щоб створити для Вас найкращі умови навчання та проведення свого дозвілля. Сподіваємось виправдати ваші очікування та бути опорою та підтримкою. В свою чергу просимо Вас брати активну участь в заходах та висловити свої побажання та пропозиції щодо покращення навчального процесу, проведення цікавих проекті для урізноманітнення Вашого дозвілля та Університету в цілому.

З приводу питань та пропозицій звертайтеся до Голови студентської ради інституту менеджменту та підприємництва – Лазоренко Анастасією (063-469-75-06)

Фото тут: http://lsd.dut.edu.ua/ua/galleries/1/category/7/view/4