1 жовтня - День соціолога!

12:13, 01-10-2021

Соціолог - одна з найбільш творчих професій, які існують в цифровому суспільства, оскільки саме її вибирають небайдужі до соціальних проблем креативні та комунікабельні особистості, які об’єднані спільною метою – вивчення соціальної реальності та здатні вирішити найскладніші питання сучасності.

Вітаємо усіх соціологів з професійним святом!!! Нехай буде більше досліджень, що дають блискучі результати!

Ми вчимо своїх студентів тому, як добувати соціологічну інформацію, збирати і аналізувати кількісні дані, говоримо про особливості якісних методів, розмірковуємо про мультипарадигмальності науки та її ролі для постмодернізму. І набагато менше звертаємо увагу на два кардинальних питання: для кого і для чого існує соціологія? Звичайно, ми говоримо про те, що соціологічна інформація необхідна для нормального існування держави, керування соціальними процесами та управління соціальними інститутами, врешті решт, для розробки соціальної політики та стабільної життєдіяльності любої компанії. Однак, для більшості людей соціологія залишається чимось далеким і незрозумілим, хоча вона стосується усіх, без винятку, сфер життя, що на практиці підтверджують студенти-соціологи Державного університету телекомунікацій.

Отримані знання в стінах нашого університету та досвід роботи у сфері соціологічних досліджень надихають їх до організації своєї власної компанії, яка займає гідне місце на ринку соціологічних послуг в Україні; захисту Батьківщини в лавах Збройних Сил України; розвитку нового та перспективного напрямку – соціології моди, поєднаного з показами одягу відомих брендів на подіумах Мілану та Мадриду, порятунку людей в кризових ситуаціях.

Демченко Анна – випускниця спеціальності «Соціологія»

Заступник директора Дослідницької агенції «Smart Data Service»

Бичков Антон та Вовкогон Владислав студенти 3 курсу спеціальності «Соціологія» – курсанти Національного університету оборони імені Івана Чорняховського

Баштова Анна – студентка 1 курсу спеціальності «Соціологія» – модель на показах мод в Мілані