Заходи профілактики та безпеки щодо COVID 19 для іноземних студентів ДУТ

10:09, 16-10-2020

Викладачі кафедри української мови дбають не лише про те, аби надати якісні знання з української мови іноземним слухачам, але й пильнують здоров’я як іноземних слухачів підготовчого відділення, так і нинішніх іноземних студентів різних спеціальностей Державного університету телекомунікацій.

Так, у зв’язку з тим, що пандемія коронавірусу вирує , викладацький склад кафедри постійно проводить роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних та противірусних заходів серед іноземців задля їхньої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій.

Викладачі роз’яснюють, що вірус передається повітряно-крапельним шляхом при диханні, кашлі, співі або крику. Саме тому рекомендовано зберігати дистанцію між людьми у 1,5 метра.

Ризик зараження підвищується під час перебування у тісних, погано провітрюваних приміщеннях. Саме тому провітрювання приміщень є надзвичайно важливим профілактичним заходом. Необхідно частіше перебувати на відкритому повітрі за умов збереження соціальної дистанції.

Викладацький склад кафедри разом із працівниками Відділу міжнародних зв’язків розробили для іноземних слухачів підготовчого відділення та іноземних студентів університету пам’ятки щодо профілактики захворювання на COVID – 19, а також показали навчальний відеоролик, з якого слухачі дізналися, як правильно поводитися в карантинних умовах.

Ефективні профілактичні заходи:

• Дотримання соціальної дистанції
  • Дотримання правил особистої гігієни (проводити регулярну обробку рук спиртовмісним засобом та/або мити їх з милом)
  • Дотримання правил респіраторної гігієни (при кашлі та чханні прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидати серветку в контейнер для сміття з кришкою й обробляти руки спиртовмісним антисептиком або мити їх водою з милом не менше 40 секунд)
  • Носіння маски та засобів індивідуального захисту
  • Провітрювання
  • Швидка ізоляція осіб із підтвердженим позитивним діагнозом
  • Оперативне встановлення та карантин для контактних осіб

Будьмо ЗДОРОВІ!!!

Фотографії