Кафедра військової запрошує всіх на День відкритих дверей! Онлайн 23 червня 2022 року о 15.00!

10:54, 21-06-2022

Шановні студенти!

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського продовжує набір громадян для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у 2022 році!

Запрошуємо всіх на День відкритих дверей кафедри! Онлайн 23 червня 2022 року о 15.00!

Участь у цьому заході допоможе Вам знайти відповіді на найпоширеніші запитання щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії,  умов та особливостей навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, освітніх програм, можливостей і додаткових переваг!

Завітайте на День відкритих дверей онлайн та поспілкуйтеся із представниками кафедри військової  підготовки. Сплануйте власну цьогорічну вступну кампанію та отримайте ґрунтовну та професійну військову підготовку! !
ДО ЗУСТРІЧІ В ZOOM

Час: 23 червня 2022 року 15:00

Приєднатись до конференції Zoom:

Ідентифікатор конференції: 816 897 9664
Пароль:
9quvQS

Необхідно бути зареєстрованим в програмі ZOOM
Для участі в заході просимо пройти РЕЄСТРАЦІЮ
Додаткова інформація на сайті НУОУ ім. Івана Черняховського!

Запрошуємо всіх на зустріч!