26 жовтня 2022 року о 15:00 Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського запрошує Вас на День відкритих дверей

11:00, 30-09-2022

Час: 26 жовтня 2022 року о 15:00

Підключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 737 3294 7198

Код доступу: 16kYhE

Запрошуємо Вас на зустріч!

Додаткова інформація:

• 044-271-06-88,
  • 063-519-56-17,
  • 044-271-09-72

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей: https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi,

Електронна адреса: kafedraviiskovoyi@ukr.net

Запрошуємо Вас до вступу та навчання!

Саме після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки перед студентами відкривається можливість разом з дипломом про вищу освіту отримати звання молодшого лейтенанту запасу згідно обраної Вами військово-облікової спеціальності.

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Підготовка за даною спеціалізацією передбачає оволодіння наступними компетенціями: розробка конструкції деталі радіоелектронного апарату (РЕА), схем окремих вузлів та виробів мікроелектронної техніки, конструкції друкованої плати мікрозборки, конструкції плати гібридно-плівкової мікросхеми, конструкції вузла РЕА (вузла на друкованій платі, гібридно-плівкової мікросхеми), конструкції вузла РЕА з виконанням перевірочних розрахунків та корегування конструкції за результатами випробувань, конструкції блоків, частин високих ієрархічних рівнів та закінчених пристроїв РЕА; конструкторський супровід виробництва РЕА; модернізація та уніфікація конструкцій існуючих РЕА.