Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського запрошує на День відкритих дверей

13:39, 19-10-2022

Кафедра військової підготовки
Національного університету оборони України
імені Івана Черняховського
Запрошує Вас на День відкритих дверей

Час: 26 жовтня 2022 року о 15:00

Підключитися до конференції Zoom
Ідентифікатор конференції: 737 3294 7198
Код доступу: 16kYhE

Запрошуємо Вас на зустріч!

Додаткова інформація:

044-271-06-88,
063-519-56-17,
044-271-09-72

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей: https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi,

Електронна адреса: kafedraviiskovoyi@ukr.net

Запрошуємо Вас до вступу та навчання!

Саме після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки перед студентами відкривається можливість разом з дипломом про вищу освіту отримати звання молодшого лейтенанту запасу згідно обраної Вами військово-облікової спеціальності.

З повагою,
Начальник кафедри військової підготовки