Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського запрошує Вас на День відкритих дверей 18 січня 2023 року о 15:00 годині

22:59, 23-12-2022

Час: 18 січня 2023 року о 15:00 годині

Підключитися до конференції Zoom

https://us05web.zoom.us/j/5032172686?pwd=T0pmTW5PWGZFQS9wakthKy8wRT RIQT09

Код доступу: KVPNUOU

Прямі відповіді на питання.

Запрошуємо Вас на зустріч!

Запрошуємо Вас до вступу та навчання!

Після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки разом з дипломом про вищу освіту Ви отримаєте звання молодшого лейтенанту запасу згідно обраної Вами військово-облікової спеціальності.

Додаткова інформація:

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей:

Офіційний сайт Кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського:

Електронна адреса: