Увага вступникам!

17:57, 23-02-2022

Вже зовсім скоро закінчиться реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Поспішайте обрати правильні предмети для вступу в наш університет. Для вступу на спеціальність «Менеджмент» вам знадобляться сертифікати саме таких навчальних предметів: українська мова і література, математика та на вибір історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія. Цього року учасники ЗНО матимуть можливість безоплатно скласти тестування з п'яти навчальних предметів, а також обрати до складання додаткові предмети за плату. Реєстрація на тестування триватиме до 09 березня 2022 року. Тож починайте діяти та обирайте вуз.

Державний університет телекомунікацій чекає саме на тебе. Це місце, де можеш поєднувати творче насичене життя студента з вивченням дисциплін та отриманням потрібних навичок для обраної вами професії.

Вже з другого курсу студенти починають проходити практику.  І саме з наступного тижня на свою виробничу практику відправляються студенти-менеджери  3 курсу. Бажаємо їм успіхів! А ми чекаємо на нових студентів, які готові поринути в цікаве студентське життя.