Для чого сучасному менеджеру фінансова підготовка

16:15, 25-03-2022

У складі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти зі спеціальності 073 «Менеджмент», які реалізуються на кафедрі менеджменту Державного університету телекомунікацій, значна увага приділяється  фінансовий підготовці студентів. На цьому напрямку працюють кращі викладачі кафедри і, зокрема, три доктори економічних наук. Така увага не випадкова.

Кожне підприємство створюється для максимального задоволення інтересів його власників та співробітників, в основі яких лежить отримання доходу чи інших економічних вигод. З практичної точки зору управління фінансами підприємства – це мистецтво керування його грошовими відносинами, пов'язаними з формуванням і використанням доходів, прибутку, капіталу та грошових коштів в рамках прийнятої стратегії з урахуванням динаміки внутрішнього і зовнішнього середовища. Саме в цій площині формуються вимоги підприємств-партнерів кафедри та ринку праці до компетенцій наших майбутніх випускників. Виходячи з цих вимог формуються освітньо-професійні програми підготовки спеціалістів вищої кваліфікації на кафедрі менеджменту.

Незважаючи на динамізм розвитку теорії та практики управління фінансами в Україні та за її межами, вони мають свої характерні риси, без знання яких неможливо грамотно приймати та реалізовувати  фінансово-інвестиційні рішення. Це стосується загальних принципів формування структури джерел капіталу (зобов'язання), складу активів, методів управління грошовими потоками, інвестицій та фінансових ризиків, методів фінансового менеджменту в умовах кризового розвитку підприємства та виходу з такого стану (антикризового управління).

В процесі підготовки наші студенти окрім базових теоретичних знань у сфері управління фінансовою діяльністю підприємства набувають вміння аналізувати та ідентифікувати його фінансові проблеми; оцінювати потребу підприємства в фінансових ресурсах та оптимізувати структуру джерел їх формування; застосовувати основні методи ефективного управління активами, капіталом, реальними та фінансовими інвестиціями, а також фінансовими ризиками підприємства.

Запрошуємо всіх бажаючих до навчання на нашій кафедри. Ми забезпечимо Вам якість підготовки, яка дозволить отримати престижну роботу з високим рівнем винагороди.