Іноземна мова професійного спрямування як одна з конкурентних переваг Державного університету телекомунікацій

15:01, 18-04-2022

В сучасному житті при працевлаштуванні на роботу англійська мова є другою мовою після української, оскільки певна більшість компаній орієнтується на Європу. Студентам кафедри Менеджменту протягом усіх років навчання викладається дисципліна «Іноземна мова професійного спрямування», на якій студенти отримують поглиблені знання з англійської мови. Студенти кафедри, як майбутні управлінці, зобов’язані володіти англійською мовою, тому що саме вона є ключем до подальшого самовдосконалення та кар’єрного зростання. Крім того володіючи англійською мовою – мовою міжнародного спілкування – кожен студент після закінчення університету досягає поставлених цілей за допомогою нових можливостей.

На 1-2 курсах вивчається англійська мова викладається 3 пари занять на тиждень. Вивчення англійської мови іде за напрямом інформаційних технологій та телекомунікацій. Це є великим бонусом для праці в економічної спеціальності та у сфері ІТ, бо всі ми знаємо, що за цим наше майбутнє.

На 3-4 курсах для студентів спеціальності 073-Менеджент англійська мова продовжується 2 пари занять на тиждень. Вивчення англійської мови проходить у межах дисциплін професійного спрямування.  Це досить гарний та корисний досвід. Студентам подобається практикувати свої знання при вирішенні практичних завдань та розробки управлінських рішень з підвищення результативності діяльності підприємства та рівня його конкурентоспроможності. Це забезпечує можливість нашому студенту вільно володіти англійською мовою і засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2.

При добросовісному навчанні випускник кафедри менеджменту гарантовано отримає перше високооплачуване робоче місце!

Якщо ТИ за майбутнє- обирай ДУТ!