Проектний менеджмент: можливості для вивчення в Державному університеті телекомунікацій

12:49, 21-04-2022

Переоцінити значення проектного менеджменту в управлінні будь-якою організацією чи підприємством досить важко. Окрім стимулювання продуктивності, підвищення прозорості проекту та надання чіткого бачення команді, управління проектами може принести наступні переваги:

• Ефективне спілкування
  • Ефективне управління ресурсами
  • Підвищення рівня задоволення потреб клієнтів
  • Гнучкість і висока толерантність до ризику
  • Підвищення морального духу команди
  • Краща якість вихідного результату
  • Ретроспективне навчання

Незалежно від того, чи є ви новачком в управлінні проектами або маєте за плечима багаторічний досвід управління проектами, керувати проектом та завершувати його вчасно та в рамках бюджету непросто. Кожен проект є унікальним і ставить певний набір завдань управління проектом. Незалежно від типу проекту, над яким ви працюєте, ви, ймовірно, стикнетеся з жорсткими термінами та високими очікуваннями. Для того, щоб гідно справитися з усіма викликами, що постають перед менеджером проекту, потрібно володіти багажем знань про основні принципи та методи, мати практичні навички використання сучасних інструментів проектного менеджменту.

В освітні програми кафедри менеджменту на основі консультацій з підприємствами партнерами кафедри, академічною спільнотою, у постійному взаємозв’язку з науковою думкою в галузі управління та адміністрування імплементовано освітні компоненти, які дозволяють нашим студентам набути компетенцій, необхідних для ефективного управління проектом на всіх стадіях його життєвого циклу. Від формування команди (Управління персоналом, Групова динаміка та комунікації), управління ресурсами (Інвестиційний менеджмент, Фінансовий менеджмент), часом (Тайм-менеджмент), інноваціями (Інноваційний менеджмент, Управління технологічним розвитком) до практичного використання сучасних інструментів в галузі інформаційних технологій для управління (Бізнес-інформатика, Хмарні технології, Штучний інтелект). Цілісне бачення проектного менеджменту у студентів формує дисципліна Управління проектами та програмами, основним завданням якої є формування у майбутніх фахівців належних практичних вмінь і навичок застосування сучасного інструментарію розробки та реалізації універсальних проектів з метою досягнення ефективного існування та розвитку організації.

Докладніше з освітніми програмами зі спеціальності 073 – Менеджмент ви можете ознайомитися на сторінці кафедри.

Освітні програми кафедри менеджменту

Шановні абітурієнти! Ми запрошуємо вас отримати сучасну, перспективну та високооплачувану професію менеджера на нашій кафедрі.
Управляй своїм життям!