Викладачі кафедри менджменту опанували навчання з «Уникання враження мінами, вибухонебезпечними предметами та правила поведінки у надзвичайній ситуації»

21:51, 02-05-2022

У зв’язку з військовими діями на Україні в деяких регіонах країни почастішали випадки ураження населення, зокрема дітей, студентів,цивільних людей вибухонебезпечними предметами та мінами.

З метою підвищення рівня ефективності мінної безпеки студентів, захисту їх від вибухонебезпечних предметів викладачі кафедри менеджменту Державного університету телекомунікацій успішно закінчили курс підготовки інструкторів «Нвчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами», задля ефективних виховних бесід зі студентами - «Уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами», «Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях» та «Як необхідно діяти в разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів», «Мінна безпека».

Онлайн навчання було організовано та проведено Асоціацією саперів України. Проєкт охоплює 3 основні напрями гуманітарної протимінної діяльності: гуманітарне розмінування (HD), надання допомоги постраждалим від мін (MVA) та навчання населення щодо попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів (EORE).

Всі хто успішно закінчив курс підготовки отримали сертифікати міжнародного зразка, а також всі необхідні методичні матеріали для інформування населення, студентів щодо ризиків від ВНП. Одразу ж після навчання викладачі почали втілювати отримані знання та навички в життя, працюючи з населенням: школярами, студентами, членами місцевої громади, навчаючи людей правилам безпечної поведінки та формуючи в них відповідальне відношення до свого життя і здоров’я.

Заняття проходили з використанням сучасних інтерактивних форм навчання у повній відповідності до міжнародних стандартів протимінної діяльності (IMAS) та Закону України “Про протимінну діяльність в Україні”.

Місія Асоціації саперів України «Зробити цей світ безпечним разом» сьогодні, під час зростання військово-політичної та соціально-психологічної напруги навколо нашої держави, набуває особливої актуальності.

Впевнені, результатом проведеної спільної роботи будуть:

• врятовані життя наших співгромадян,
  • відновлення можливостей безпечної життєдіяльності людей,
  • зниження соціально-психологічного напруження у суспільстві.