XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Приєднуйтеся до нашої дружньої родини. Запрошуємо до навчання на спеціальність 073-Менеджмент!!!

07:43, 24-05-2022

Менеджмент - одна із затребуваних спеціальностей нашого часу.

Державний університет телекомунікацій спрямований на навчання в сфері IT, і це єдиний університет, який може доповнити економічні дисципліни предметами із сфери IT, а всі ми знаємо, що зараз майбутнє за комп'ютерними знаннями.

Наші студенти самі найкращі, адже обрали вірний шлях до свого світлого майбутнього.

 

Коваленко Марина МНД-11

Я студентка 1 курсу спеціальності 073-Менеджмент.  Ще з шкільних років я знала, що хочу в майбутньому бути успішним менеджером у сфері бізнесу або власницею магазину косметики. Вибір університету був нелегким для мене, адже мені хотілося, щоб навчання було на високому рівні, тому і обрала один з престижних ВНЗ в м.Києві. Я навчаюся в Державному університеті телекомунікацій, де отримую повноцінні знання з даної спеціальності. Всім рекомендую ВНЗ.

 

Баник Богдан МНД-11

Я студент 1-го курсу групи МНД-11. Це чудова та дружня група. В майбутньому планую працювати за спеціальністю та стати менеджером, який буде відповідально ставитися до своїх обов'язків. Навчання в Державному університеті телекомунікацій мені подобається. Вирішив поступити саме сюди, тому що в університеті чудові, сучасні та розумні викладачі, що з повагою відносяться до свого предмету та студентів. 

 

Рочняк Вікторія МНД-11

Цього навчального року я закінчую перший курс в Державному університеті телекомунікацій. За цей час сповна відчула смак студентського життя: перші лекції, перші семінари та перша сесія. І можу відзначити наступні переваги навчального закладу: 

1. Вивчення профільних предметів з перших днів навчання.

2. Поглиблене вивчення англійської мови.

3. Професійність та сучасність викладачів.

Якщо ти абітурієнт, то ДУТ – це один із найкращих варіантів для досягнення своєї мети.

 

Кононенко Сергій МНД-11

Я людина у якої не залишилося мрій, зостався лише шлях який я маю пройти до своєї цілі. Знайти себе справжнього, знайти своє призначення – це і для мене головне. Саме для цього я навчаюсь, пізнаю дисципліни які мають мені допомогти стати успішним. Тільки непохитна віра в світле майбутнє дає мені сили не здаватися та рухатись вперед. Кожний день я відчуваю впевненість в прийнятих мною рішеннях. Одним з таких рішень став вибір моєї майбутньої спеціальності. Маю надію, що це був правильний вибір!!!

 

Мохонько Ірина МНД-11

Університет став для мене другою родиною, адже тут кожен викладач, студент завжди тепло тебе зустрічають і допомагають з проблемами. Зараз дуже сумую за стінами університету і хочеться туди повернутися. Коли я перший раз прийшла на пари, то була здивована з приводу того як щиро відносяться викладачі до студентів. З першої пари нам цікаво розповідають корисні речі. Кожного дня  ми дізнаємося все більше нового що нам  знадобиться  у майбутньому для влаштування на роботу. Загалом я щиро може рекомендувати університет друзям.

 

Багмет Дар'я МНД-22

Я другий рік навчаюсь в Державному університеті телекомунікацій на спеціальності 073-Менеджмент і вже два роки отримую цінні знання по цій спеціальності.  Я обрала цю професію, тому що хотіла навчитися працювати з будь-якою групою людей, перетворювати їх у команду для досягнення позитивного результату та виконання поставлених цілей. У Державному університеті телекомунікацій можна навчитися не тільки базі професії менеджер, а отримати знання пов'язані з рекламою, покращити свої знання англійської мови. Навчальні лабораторії університету наділені сучасним обладнанням яким ми користуємось для вивчення нових програм. Також університет співпрацює з великою кількістю компаній-партнерів, які незважаючи на незначний досвід студента готові підписати з ним контракт. На кафедрі менеджменту всі викладачі допомагають та йдуть на зустріч студентам.

 

Баннікова Наталія МНД-22

Я майбутній менеджер! Навчаюся на другому курсі в Державному університеті телекомунікацій. За два роки навчання зрозуміла на скільки важливо бути професіоналом своєї справи. Як говорив Сократ «Хороший початок не дрібниця, хоча й починається із дрібниць!». Всім раджу приєднатися до нашої дружньої сім'ї, адже викладачі кафедри менеджменту – професійні спеціалісти, що постійно консультують нас студентів в будь-який час.

 

Стогній Владислав МНД-31

Навчання в університеті дуже подобається, бо вже з першого курсу знайшов роботу за спеціальністю. В майбутньому бачу себе тільки успішним керівником. Отриманні знання в Державному університеті телекомунікацій дали мені змогу розвиватися на роботі, здобувати безцінний досвід в реальному бізнесі, знаходити ефективні шляхи керування своєю командою та ставити мету і досягати цілей. Можу сказати, що я вже розповідаю не про свою нинішню спеціальність, а про майбутню професію, де в якій досягти успіху мені допомогли саме викладачі кафедри менеджменту.

 

Васканян Едмон МНД-32

Я дуже різностороння людина, люблю, співати, читати, грати у футбол і просто радіти життю. Вибір університету був зроблений усвідомлено. Державний університет телекомунікацій – це сучасний університет оснащений новітніми технологіями, комп'ютерами і кожен інститут має свою професійну історію. Але головний фактор обрання ВНЗ – це висококваліфіковані викладачі, які допоможуть знайти правильний шлях у життя і завжди будуть поруч. Майбутнє хочу пов'язати з управлінням, а цьому можна навчитися лише в нашому університеті, де я вже оволодів лідерськими якостями.

 

Левандовська Валентина МНД-41

У цьому році я закінчую 4 курс і отримую диплом бакалавра. Ці роки були насиченими навчанням, спілкуванням, знайомствами, та реалізацією себе. І хоча зараз час коли ми вимушені здобувати знання дистанційно, викладачі кафедри менеджменту всіляко підтримують зв'язок зі всіма студентами, готові прийти на допомогу та з розумінням підходить до кожного студента. Головне пам'ятати, що якість отримання знань на 20% залежить від викладача і на 80% від студента. Бажаю всім майбутнім студентам успіху у новому етапі життя!!! 

 

Ковальчук Олена МНД-41

Я майбутній Менеджер-IT.  «Менеджмент» – це надзвичайно широке та багатомірне поняття. Для того, аби краще усвідомити його сутність, на нього слід подивитись з різних боків. Етимологічно менеджмент походить від латинського слова «manus» – рука. Початково це слово означало вміння дбайливо вести домашнє господарство, майстерно володіти засобами праці, вправно працювати. З появою багатьох видів робіт, з поглибленням спеціалізації виникла потреба в діяльності, яка пов’язала в єдине ціле роботу багатьох окремих виконавців. Відповідно до цього трансформувався і зміст поняття «менеджмент».  Вступаючи на спеціальність 073-Менеджмент абітурієнт обов'язково знайде щось для себе та застосує у майбутній роботі свої здобутті навички під час навчання в Державному університеті телекомунікацій, та використовуватиме новітні методи подання інформації. Рекомендує наш університет, бо тут все на високому рівні!!!

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2022 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "073 - Менеджмент" кафедри Менеджменту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Менеджменту

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Переглядів: 502