5 порад від ТОП-менеджерів для успішної кар’єри

17:15, 14-10-2022

Після закінчення вашого навчання в університеті настає час творити ваш власний шлях до успіху. Але, цей шлях буде легше пройти, коли ви знаєте поради від людей які досягли своєї мети. Тому кафедра менеджменту підготувала для вас 5 порад від успішних підприємців:

1. «Великі компанії в тому, як вони працюють, починають із чудових лідерів» - Стів Балмер
    Якщо ви бажаєте зробити вашу компанію успішною – перш за все вам потрібно стати кваліфікованим і мудрим лідером.
  2. «Не бійтеся відмовлятися від хорошого на користь найкращого» - Джон Рокфеллер
    Цією цитатою Джон Рокфеллер хотів сказати, що іноді вам потрібно позбутися того, що працює для вас зараз, щоб перейти на наступний рівень у майбутньому.
  3. «Якщо всі разом рухаються вперед, то успіх приходить сам собою» - Генрі Форд
    Рух вперед разом означає зустрічати виклики всією командою, придумувати рішення як команда, добре спілкуватися з усіма у команді, рости та навчатися як команда, а також розмірковувати як команда, що в кінцевому підсумку призведе до успіху всіх в команді. Спершу зосередьтеся на своїй команді, і успіх прийде.
  4. «Потрібно 20 років, щоб створити репутацію, та п'ять хвилин, щоб її зруйнувати. Якщо ви пам'ятатимете про це, ви будете поводитись інакше» - Уоррен Баффет
    Таким виказуванням Уоррен Баффет підкреслює, що важливо ставитись до людей гідно, пропонувати хороші послуги та чесні ціни, тому що в першу чергу довгострокова репутація важливіша за короткострокову перевагу над співрозмовником або опонентом
  5. «Якщо ти можеш мріяти про це ти можеш зробити це» - Уолт Дісней
    Якщо ви придумали нову ідею – ви вже зробили великий крок для її реалізації. Тепер все що може вас зупинити – це тільки ви самі.

Бажаєте і самі стати топ-менеджером? Тоді запрошуємо приєднатися випускників шкіл та коледжів, бакалаврів на навчання до Державного університету телекомунікацій на спеціальність 073 «Менеджмент»!