Інформація студентам магістрам спеціальності 073 «Менеджмент» щодо захисту кваліфікаційних магістерських робіт

12:41, 22-12-2022

На кафедрі менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій 15 грудня 2022 року відбувся попередній захист кваліфікаційних магістерських робіт. Студенти спеціальності 073 «Менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти успішно пройшли перевірку робіт на плагіат. Зі студентами поспілкувалася завідувач кафедри Насад Неоніла Вікторівна, яка наголосила на важливості оригінальності робіт, адже в умовах трансформації українських підприємств все більшого значення набуває оригінальність та перспектива подальшого їх розвитку.

МНДМ-61 УІДМ-61

Берднікова Сєда-Марія Ісаївна

Пільник Дмитро Михайлович

Вознюк Ірина Вікторівна

Пільник Тетяна Анатоліївна

Гурін Тетяна Володимирівна

Скоробогата Вікторія Валентинівна

Король Віктор Олександрович

Красножон Станіслав Олегович

Мацько Катерина Юріївна

Таш Фікріджан

Югов Владислав Юрійович

Яргін Максим Володимирович

Також розроблені в Державному університеті телекомунікацій на січень дати роботи Державної екзаменаційної комісії.

Захист студентами кваліфікаційних магістерських робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент» відбудеться 17 січня 2023 року в 415 аудиторії на 10 ранку за ZOOM посилання:

Passcode: s465ZV