Державний університет телекомунікацій та Київська Мала академія наук підписали Меморандум про співпрацю

16:44, 11-04-2023

06 квітня 2023, Володимир ТОЛУБКО, ректор Державного університету телекомунікацій; доктор технічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України, генерал-полковник запасу та Ірина ПОЛІЩУК, директорка Київської Малої академії наук учнівської молоді, кандидатка хімічних наук, заслужений працівник сфери послуг України, підписали меморандум про співпрацю між Київською МАН та Державним університетом телекомунікацій.

На зустрічі, яка пройшла у приміщенні університету і була організована на високому представницькому рівні з обох сторін, Володимир ТОЛУБКО розповів про напрямки наукової діяльності університету, які сьогодні охоплюють майже всі інноваційні галузі розвитку суспільства. Серед них: штучний інтелект, інженерія програмного забезпечення, інформаційна і кібернетична безпека; робототехніка та технічні системи. Ірина ПОЛІЩУК зауважила на досягненнях вихованців, напрямках діяльності академії та важливості консолідації зусиль для виховання громадянина-патріота.

Під час робочого спілкування була обговорена подальша плідна співпраця за напрямками:

• Штучний інтелект. Комп’ютерна інженеріяТехнології цифрового розвитку.
  • Інформаційна та кібернетична безпека. Інтернет-технології. Робототехніка та технічні системи.
  • Менеджмент. Маркетинг. Підприємництво. Стартап-школи.

На зустрічі також були присутні:

• Каміла СТОРЧАК – завідувачка Кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем; доктор технічних наук, професор
  • Герман ШУКЛІН – завідувач Кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту, кандидат технічних наук, доцент
  • Юрій ПЕПА – завідувач Кафедри Робототехніки та технічних систем; кандидат технічних наук, доцент
  • Неоніла НАСАД – завідувачка Кафедри Менеджменту; кандидатка економічних наук, доцентка
  • Сергій ФЕДЮНІН – директор Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва; кандидат технічних наук, доцент
  • Євген КУЛІШ – заступник директора з навчально-виховної роботи Київської МАН
  • Валентин ПРОТОПОПОВ – завідувач відділення безпеки та оборони Київської МАН
  • Павло ГРИЦЮК – керівник секції «Аерокосмічної, технологічної безпеки. Дистанційно керовані апарати» відділення безпеки та оборони Київської МАН.

Фотографії