Кафедра Менеджменту спільно з партнерами - компанією I HUB тримають освітянський та економічний фронт

13:55, 26-04-2023

У Києві відбулась конференція Invest in Bravery. IT, співорганізаторами якої виступили партнери кафедри менеджменту Державного університету телекомунікацій - компанія I HUB. Компанія у сфері інформаційних технологій I HUB є партнером кафедри, яка постійно приймає участь у розробці освітніх програм та формуванні фахових компетентностей студентів, надає можливість проходження виробничих практик, стажування та набуття практичного досвіду менеджменту в галузі IT, сприяє здійсненню підготовки висококваліфікованих та конкурентоздатних фахівців в галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальністю 073-Менеджмент.

На конференції Invest in Bravery. IT кафедру менеджменту представила д.е.н., професор, академік Академії економічних наук України Зеліско Інна Михайлівна, яка у своєму виступі підкреслила необхідність та плідність співпраці освітян, науковців та бізнесу в галузі інформаційних технологій, окреслила подальші напрями співпраці кафедри менеджменту з вітчизняними, іноземними компаніями та зазначила майбутні перспективи розвитку вітчизняної  ІТ галузі.

Конференція була організована для підтримки української  ІТ галузі, як об’єкта інвестицій та партнерства під час війни. Європейські спікери разом з українськими підприємцями та інвесторами поділилися своїм досвідом та баченням розвитку співпраці між технологічними екосистемами України та інших країн, перевагами роботи в тій чи іншій галузі, основними трендами та баченням щодо роботи з інвесторами та партнерами, співпраці між нашими країнами. Висттупили понад 20 українських, американських, чеських та європейських спікерів: Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, засновник та генеральний директор QORE TECHNOLOGIES, SRO Девід Ніколс, директор Українського фонду стартапів Павло Карташов, інвестор та партнер венчурної компанії  Nation 1 Ондржей Хомола(Чеська Республіка) тощо.

Поки велика кількість українців бореться за демократію, верховенство права та спільну безпеку всіх миролюбних, демократичних країн,  інша частина нашої країни працює – тримає освітянський, науковий та економічний фронт в Україні, розвиває вітчизняну ІТ та інші високотехнологічні галузі , залучає інвесторів та партнерів зі всього світу для підтримки економіки України.

Переконуємося, що Україна не самотня, Україну підтримують ЄС і США, наша країна є стратегічним партнером не лише для політиків, а й для освітян і науковців, підприємців, високотехнологічного бізнесу тощо. Цей захід дав не тільки знання і досвід, а також натхнення та енергію для розвитку технологічного бізнесу та ІТ-індустрії.

Співпраця з Україною - одна з найбільш перспективних та безпрограшних напрямів для інвестицій у майбутнє бізнесу та світу.