«День 1С: Кар’єри»

14:21, 30-12-2015

12 листопада 2015 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» пройшов День 1С: Кар'єри, організований фірмою «Скайлайн Софтвер». Захід відвідали понад 200 студентів і випускників вузів, коледжів і технікумів. Представниками Державного університету телекомунікацій були викладачі Тупкало В.М., Бурбело Н.О., Ковшова І.О., та студенти групи МНД-41.

В рамках заходу були проведені презентації програм підготовки ІТ-фахівців. та майстер класи від Центру сертифікованого навчання (сертифікація «1С:Професіонал»), та «Робоче рішення за пів години: Облік успішності студентів і аналітичний звіт».

Студентів зацікавив майстер клас з використання універсальних бізнес-схем в типових конфігураціях «1С: Підприємство 8» для України – від первинного документу до звіту, а також приклад використання облікової системи «1С: Підприємство» в умовах мобільності, що дає можливість користування програмою, у вільному доступі в Інтернеті з повною функціональністю.

Головною метою заходу була можливість поспілкуватись з керівниками та спеціалістами проектів «1С: Франчайзинг» та з підприємцями про стажування та працевлаштування студентів та випускників, які володіють навиками користування програмними продуктами «1С».