УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ В ОРГАНІЗАЦІЇ

13:59, 12-11-2014

27.10. 2014 р. старший викладач кафедри менеджменту і бізнес-моделювання
Бурбело Наталія Олексіївна провела відкрите заняття  з дисципліни “Кризис-менеджмент”.
Тема лекції: “УПРАВЛІННЯ  КОНФЛІКТАМИ  В  ОРГАНІЗАЦІЇ”
Висвітлено такі питання:
 - суть, значення та основні методи конфліктології;
 - основні причини та динаміка конфліктів;
 - технології управління конфліктом.
На занятті були присутні викладачі кафедри, представники навчального відділу і студенти старших  курсів.

На занятті були обговорені різновиди конфліктних ситуацій, студенти і викладачі дискутували, робили висновки і пропонували різні підходи до вирішення конфліктів

Кафедра Менеджменту

Спеціалізація: Менеджмент