Подання дисертацій до захисту

10:39, 25-03-2016

23 березня 2016 року на кафедрі менеджменту і бізнес-моделювання були представлені дві дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зовнішніх здобувачів:

1). Пруднікова Ірина Миколаївна - дисертація на тему «Діагностика якості організаційних структур управління підприємствами». Мета дисертаційної роботи - дослідження теоретичних основ і вдосконалення науково-методичних підходів до діагностики якості оргструктур управління підприємствами. Науковий керівник д.е.н., професор Гусєва Ольга Юріївна. У роботі на основі запропонованої здобувачем класифікації принципів організації систем управління підприємствами (ОСУ) одними з елементів наукової новизни було визначено авторську технологію діагностики какчества ОСУ та  алгоритмічну модель методики діагностики якості ОСУ.

В процесі обговорення прийнято рішення прийняти дисертацію до захисту після усунення наявних недоліків.

2). Гощинська Дарія Ярославівна - дисертація на тему «Інформаційно-комунікаційне забезпечення кластерної взаємодії підприємств». Мета дисертаційної роботи - розробка наукових положень і практичних рекомендацій щодо вдосконалення системи інформаційно-комунікаційного забезпечення кластерної взаємодії підприємств. Науковий керівник д.е.н., професор Андрушків Богдан Миколайович. На основі аналізу критеріїв і видів кластерного взаємодії IT -підприємств одним з елементів наукової новизни була відзначена авторська модель побудови системи стратегічного управління процесами кластерної взаємодії підприємств.