Бізнес-тренінг від ТОВ «ПРОКОМ»

12:58, 01-04-2016

31 березня 2016 року на кафедрі менеджменту і бізнес-моделювання для студентів і викладачів був проведений майстер-клас на тему «Технології отримання управлінської інформації у конфігурації «1С: Управління торгівлею для України  (версія 3.0).

Ціль тренінгу – ознайомити студентів і викладачів з можливостями автоматизації управлінського обліку в області торгівельної діяльності на основі вікористання програмного модуля «1С: Управління торгівлею для України  (версія 3.0). Зі вступним словом виступила керівник центру сертифікованого навчання ТОВ «ПРОКОМ» кандидат фізико-математичних наук Столярчук Ірина Аркадіївна.

В процесі тренінга надана інформація щодо типових оновлювань модулів «1С:», а також приведені типові помилки користувачів при роботі з типовим функціоналом «1С:». Детально були показані можливості адаптації «1С: Управление торговлей» к особливостям конкретного підприємства. після вступного слова керівника центру основну частину тренінга провела тренер Манаца Ліана Вікторівна.

Вона виклала основні технологічні процеси взаємодії з клієнтами торгівельного підприємства на конкретному прикладі. Після закінчення тренінгу учасникам були вручені відповдні свідоцтва про проходження бізнес-тренінгу.