Участь у конференції

15:56, 20-04-2016

Професор кафедри менеджменту і бізнес-моделювання Апарова Оксана Володимирівна взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми соціально-економічних систем в умовах трансформаційної економіки», що відбулася 12-13 квітня 2016 року в м. Дніпропетровськ, з доповіддю на тему: Інноваційні маркери інвестування в умовах економічної нестабільності.

Основною метою доповіді було розкрити шляхи вирішення не достатньо висвітленого на даний час питання підтримання належного рівня інвестування інновацій підприємств за сучасних умов економічної нестабільності.

В сучасному світі головна мета створення і функціонування кожного підприємства полягає у отриманні максимального прибутку через задоволення потреб споживачів відповідного сегмента ринку. Зважаючи на той факт, що поряд із ним на ринку функціонують й інші підприємницькі структури з аналогічним набором товарів чи послуг, створюючи конкуренцію, це змушує дбати про ефективність своєї діяльності, досягнення якої, в свою чергу, можливе лише за умови систематичних нововведень у виробничий процес (з метою вдосконалення продукції чи способу її виготовлення, надання нових властивостей чи зміні дизайну, експлуатаційних характеристик для формування вищої споживчої цінності, кращої привабливості для покупців).

У свою чергу, будь-яке нововведення потребує значних капіталовкладень, кошти для яких не кожне підприємство має в своєму розпорядженні. З цієї ситуації є два виходи: втрачати ринки збуту через неконкурентоспроможну продукцію або ж вирішувати проблему фінансового забезпечення інноваційної діяльності. Звідси випливає необхідність вирішення даної проблеми.

Доповідач дослідила і систематизувала залучені джерела інвестування інноваційної діяльності підприємств. З повним варіантом доповіді можна ознайомитися тут: http://nmetau.edu.ua/file/part_3.pdf