Штатний функціонал підсистеми «Зарплата і кадри» освоєнний студентами кафедри менеджменту

15:49, 20-12-2019

У зв’язку із завершенням вивчення навчальної дисципліни «Бізнес–адміністрування» на базі програмного продукту 1С: Підприємство 8, конфігурації  Зарплата і управління персоналом 8.2. 19 грудня 2019 року представником сертифікаційного центру «ПРОКОМ» Литвиненко Володимиром було проведено практичний тренінг «Штатний функціонал підсистеми «Зарплата і кадри» конфігурації «Бухгалтерія ред 2.0»

Наші майбутні випускники розуміють:  в наш час, спеціалісти які володіють сучасними програмами, що широко використовуються підприємствами, найбільш затребувані на ринку праці, а тому мають суттєві переваги при працевлаштуванні.

Студенти з неприхованою цікавістю дізнавалися про всі нюанси програми і нові продукти 1С та їх можливості. Також мали можливість продемонструвати свої знання набуті протягом семестру, в результаті яких були нагородженні номерними свідоцтвами центру сертифікаційного навчання «ПРОКОМ».