Освітня програма підготовки фахівців за спеціальністю «Менеджмент» та її реалізація в освітньому процесі

14:59, 08-01-2020

Освітня програма спеціальності 073 «Менеджмент» відповідає стандарту вищої освіти, враховує компетенції компаній-партнерів кафедри менеджменту (потенційних роботодавців) та базується на інноваційному змісті навчання, розробленому в університеті.

Структурно-логічна схема, навчальний план, робочий навчальний план спрямовані на формування та розвиток загальних і професійних компетентностей студентів спеціальності «Менеджмент».

Розклад занять забезпечує логічну послідовність у засвоєнні знань та практичних навичок студентів та ефективне використання науково-технічної, методичної бази, раціональне використання аудиторного фонду.

28 грудня 2019 року викладачі кафедри Менеджменту на чолі з завідувачем Гудзь О.Є., в котрий раз підтвердили свій високопрофесійний, науковий рівень.

Кафедрою реалізується концептуально нова освітня модель «12 кроків до якісної освіти», яка запроваджена у нашому університеті ректором університету д.т.н., проф. В.Б. Толубком, наріжними каменями якої є: підвищення якості освіти і набуття нашими випускниками кваліфікованих конкурентних переваг на ринку праці через переосмислення традиційних форм, методів і змісту навчання, а саме: поглиблення практичної складової, посилення мовної підготовки, гнучкість навчальних траєкторій задля досягнення відповідних загальних та професійних компетентностей.

Якісне навчання студентів ми здійснюємо з використанням навчально-матеріальної бази останнього покоління і сучасного програмного забезпечення.

При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця.

Отже, в результаті здійснення інноваційного змісту навчання випускник зі спеціальності 073-менеджмент в галузі IT буде володіти теоретичними знаннями виконання вимог компетенцій роботодавців і практичними уміннями і навиками їх здійснення.

Реалізація цієї концептуально нової освітньої моделі забезпечує підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці.

Колектив кафедри Менеджменту щиро вітає керівництво університету, колег та студентів з Новим 2020 роком!