XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:

Система дистанційного навчання MOODLE на кафедрі менеджменту – фундамент науково-навчального простору для світлого майбутнього студента!!!

07:53, 01-05-2020

Кафедра Менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій завжди рухається в правильному інноваційному напрямку зі своїми студентами та разом з ними відкриває науково-навчальний простір для їхнього практичного зростання у всіх сферах управлінської діяльності.

В Державному університеті телекомунікацій система дистанційного навчання MOODLE одна з передових та найактуальніших ресурсів отримання знань серед вищих навчальних закладів. Саме в Державному університеті телекомунікацій в порівнянні з іншими університетами України – найновіші IT технології, які дають змогу своїм студентам оволодівати, накопичувати та переглядати потрібну інформацію для навчання. Студенти, які навчаються в Державному університеті телекомунікацій за спеціальністю 073-Менеджмент, мають доступ до електронних навчальних пакетів (конспекти лекцій, методичні рекомендації для проведення практичних занять, модульні контрольні роботи та ін.), які розробили висококваліфіковані викладачі кафедри менеджменту для залучення до підготовки та проведення дистанційного навчання студентів одного з передових вищих навчальних закладів України – Державного університету телекомунікацій.

Карантин в Україні – це не привід залишати навчання на потім. За час пандемії коронавірусу студенти, які навчаються за спеціальність 073-Менеджмент, не полишали своїх сил для досягнення начальних результатів та отримання професійних навиків управлінців. Студенти кафедри менеджменту задоволенні дистанційним навчанням та викладачами і чекають з нетерпінням повернення на пари в Державний університет телекомунікацій.

Мене звати Дарія, я навчаюсь на менеджера і я є студенткою 3-го курсу в Державному університету телекомунікацій. Зараз наша країна, як і увесь світ, переживає важкі часи. Короновірусна інфекція (COVID-19), може торкнутися кожного, не залежно від соціального статусу, професійної чи етнічної приналежності. Наш університет, як і інші навчальні заклади по всьому світу, перейшов на дистанційну форму навчання, яка в Державному університету телекомунікацій добре налагоджена.

Саме зараз час для саморозвитку та переосмислення своїх професіональних навиків, і в цьому добре допомагають викладачі кафедри менеджменту, своїми порадами щодо прочитання певних книг та наукових статей! Дистанційне навчання проходить досить цікаво та зрозуміло для мене. Викладачі кафедри менеджменту надсилають презентації, дають корисні відео уроки, де лаконічно поданий матеріал до самостійного опрацювання та встановлюють крайній термін здачі практичних робіт, презентацій, коротких звітів з опрацьованого матеріалу. Дякую кафедрі менеджменту за лаконічність і практичність наданої інформації.

Я Стас – студент на карантині.

За період самоізоляції, кожен з студентів зрозумів, над чим йому дійсно потрібно прикладати максимум зусиль, щоб в майбутньому знайти гідну роботу. Викладачі кафедри менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій дають багато різноманітних та цікавих завдань, а також допомагають виконувати їх та відповідають на всі для мене питання в будь-який час.

Мені подобається така форма дистанційного навчання. Не дивлячись на те що я не відвідаю ВНЗ, бо карантин в Україні, я легко освоюю новий матеріал завдяки системі дистанційного навчання MOODLE та моїм компетентним викладачам в університеті. Мені подобалося, що Державний університет телекомунікацій знайшов способи для реалізації навчального процесу вдома.

Мене звати Олеся і я є студенткою одного з сучасних та інноваційних університетів сьогодення – Державного університету телекомунікацій. Під час впровадженого карантину університет прийняв усі необхідні заходи для організації дистанційного навчального процесу.

У даний період часу я разом із своєю групою дистанційно відпрацьовую всі завдання, які нам надали викладачі, а особливо я направила всі свої сили на курсову роботу з дисципліни «Управління персоналом». Викладачі кафедри менеджменту забезпечили студентів необхідними матеріалами, зокрема презентаціями та підручниками в електронному форматі, різноманітними тестами та практичними роботами. Я вдячна викладачам кафедри менеджменту, що постійно консультують нас студентів через email-повідомлення, месенджери, різні мобільні додатки, які дозволяють дзвонити та відправляти текстові повідомлення з приводу будь-яких питань.

Мене звати Марія і є не тільки студенткою 3 курсу, що навчається за спеціальністю 073-Менеджмент, але ще я староста групи. У зв'язку з нинішньою ситуацією в світі, як добре, що існує мережа Інтернет і завдяки цьому навчатися дистанційно, не виходячи з будинку – зовсім реально. Дистанційне навчання в Державному університету телекомунікацій – це дуже зручна навчальна платформа, адже студент може розподіляти свій час та навчатися в будь-який час доби в будь-якій точці земної кулі, роблячи перерви коли дійсно втомився. Головне що залишається нам студентам – це бути зацікавленими в навчанні.

Я вважаю, що для навчання «на відстані» потрібно мати сильну мотивацію й самоорганізацію, бо система дистанційного навчання – це, передусім, самоосвіта, тобто здатність студента працювати самостійно. Кафедра менеджменту створила всі умови для своїх студентів, щоб студенти за допомогою системи дистанційного навчання MOODLE, різних мобільних додатків (viber, telegram та інших) та електронної пошти змогли надсилати виконане завдання на перевірку викладачу. Я вдячна кафедрі менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій і своїм викладачам, за швидку допомогу в питаннях, що виникають, за дуже цікавий матеріал які вони нам надали і за таку можливість, продовжувати вчитися, навіть під час карантину!

Отже, виходячи з того що студенти спеціальності 073-Менеджмент думають про дистанційне навчання в Державному університеті телекомунікацій, то зараз найважливіше для студента який навчається або абітурієнта, який хоче поступити до передового ІТ вищого навчального закладу – це те щоб була правильно організована науково-навчальна платформа де могли б отримувати знання студенти без труднощів, і саме таким є Державний університет телекомунікацій – один з найкращих університетів України!!!

КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

БАЖАЄ СТУДЕНТАМ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 073-МЕНЕДЖМЕНТ УСПІХІВ У НАВЧАННІ ТА ЧЕКАЄ З НЕТЕРПІННЯМ

НА ПАРАХ СВОЇХ АМБІЦІЙНИХ СТУДЕНТІВ!!!

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2023 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "073 - Менеджмент" кафедри Менеджменту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Менеджменту

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Переглядів: 6 313