Карантин не на заваді для проведення профорієнтації

13:05, 30-03-2021

В рамках здійснення профорієнтаційної роботи, доцентом кафедри менеджменту Парій Людмилою Віталіївною  було відвідано  Опорний заклад освіти "Медведівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. М.Залізняка", с. Медведівка, Черкаської обл. та «Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького», м. Чигирин, Черкаської обл. Зустріч відбулася з учнями 10-11 класів. Випускники шкіл отримали грунтовну інформацію про переваги навчання в Державному університеті телекомунікацій, і зокрема на кафедрі менеджменту.

Учні були ознайомлені із спеціальностями та освітніми програмами, багатоступеневу систему освіти (освітні ступені “Бакалавр” і “Магістр” з можливостями подальшого навчання в аспірантурі), можливістю навчатися у групах з викладанням дисциплін англійською мовою, отримали інформаційні буклети кафедри та університету.

Випускники активно заповнили анкети вступника до Державного університету телекомунікацій, цікавилися правилами прийому на спеціальність «Менеджмент», переліком конкурсних предметів, торішнім прохідним балом на менеджмент, обмеженнями щодо кількості поданих заяв на місця державного замовлення, контрактні місця, переліком та формою подачі документів для участі в конкурсному відборі, навчанням на військовій кафедрі та ін.

За ініціативи кафедри менеджменту було укладено договори про співробітництво та організацію взаємовідносин між кафедрою менеджменту Державного університету телекомунікацій та вище зазначеними школами Черкаської області.

Сторони домовилися про співпрацю щодо проведення профорієнтаційної роботи з учнями, спільних освітніх заходів, тренінгів викладачами кафедри, ділових ігор та ін.

Зустріч була цікавою та насиченою, майбутні випускники виявили інтерес до навчання в Державному університеті телекомунікацій.

Фотографії