ЗНО у Державному університеті телекомунікацій

11:12, 28-05-2021

У Державному університеті телекомунікацій проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання. Студенти університету 28 травня, 1 червня та 4 червня проведуть свої заняття дистанційно для того, щоб дати змогу абітурієнтам скласти випускні екзамени.  Хочемо вірити, що серед тих, хто складатиме ЗНО саме у нашому вузі, обов'язково є ті, хто повернеться до наших стін уже в вересні та залишиться тут на 4 роки. Кафедра менеджменту чекає своїх майбутніх студентів.

Чотири роки разом з нами - це веселі студентські роки, велика кількість практичних занять,  можливість проявити себе з творчої сторони. Також до переваг нашого університету можна віднести те що, вже з 1 курсу студенти вивчають професійні дисципліни, проходження практики вже з 2 курсу та вивчання фахових дисциплін англійською мовою.

Чекаємо та бажаємо успіхів на екзамені!