Чергове поповнення навчально-методичної бібліотеки кафедри менеджменту

13:59, 09-06-2021

У системі реалізації концептуально нової освітньої моделі, за якою працює наш університет з ініціативи ректора, важливе місце належить новітній теоретичній підготовці студентів на основі сучасних технологій, які формують компетенції майбутніх спеціалістів, ґрунтовне вивчення англійської мови та акцент на отримання навичок практичного використання теоретичних знань. З цих позицій здійснюється формування репозиторію навчально-методичної літератури кафедри менеджменту. Нещодавно проведено поповнення фонду електронної бібліотеки новою навчально-методичною літературою з різних навчальних дисциплін фахової підготовки менеджера.

М. да Рін, Т. Хеллманн. Основи підприємницьких фінансів
(Fundamentals of Entrepreneurial Finance)

Підручник написаний відомими дослідниками та новаторами у галузі корпоративних фінансів, має міцні академічні основи, що дозволяють студентам зрозуміти фінансові структури, поведінку підприємців та широкий спектр типів інвесторів. Він розкриває всеосяжну основу для розуміння підприємницьких фінансів. У підручнику багато практичних навчальних інструментів для роботи з електронними таблицями, різноманітні приклади та вправи з управління фінансами компаній. Він допомагає читачеві плавно перейти від концепції до програми, а отже, розпочати роботу як підприємець чи інвестор.

Важливо те, що розроблені авторами електронні таблиці, оглядові вправи, слайди, численні інші інструменти та допоміжні матеріали, доступні на сайті http://www.entrepreneurialfinance.net.

В.Н. Ясенев, О.В. Ясенев. Інформаційні системи в економіці
(Информационные системы в экономике)

У навчальному посібнику детально аналізуються інформаційні процеси в економіці, їх склад та особливості функціонування в комплексних системах управління підприємством, у фінансовому менеджменті, бухгалтерському обліку, банках, страхових компаніях, податкових органах, комерції, казначействі. Особлива увага приділяється технічному, технологічному, інформаційному та програмному видам забезпечення з урахуванням потреб економістів та менеджерів в умовах використання автоматизованих інформаційних систем. Навчальний посібник написано у відповідності з програмами підготовки бакалаврів за напрямами «Економіка» та «Менеджмент».

Фінансовий менеджмент в EXEL за редакцією Федорової Є.О.
(Финансовый менеджмент в EXEL)

Цей навчальний посібник містить 14 тем, у яких детально розкриваються ключові теоретичні та методологічні аспекти управління корпоративними фінансами. Кожна тема супроводжується практичними прикладами виконання завдань, вирішення кейсів, здійснення розрахунків з використанням інструментарію Excel. Описуються основи роботи в базах даних «Спарк», «Руслана», «Блумберг» та «Томпсон Рейтерс». У контексті закріплення вивченого матеріалу по кожному розділу наводяться завдання для тренування. Пропонований комплексний підхід з вивчення фінансового менеджменту буде сприяти підготовці висококваліфікованих фахівців, що володіють широким спектром теоретичних знань та практичних навичок. Навчальний посібник адресований студентам бакалаврату, магістрантам та аспірантам економічних напрямків фахової підготовки.

А.О. Блінов, Н.В. Угрюмова. Управління змінами
(Управление изменениями)

Підручник присвячений проблемам управління організаційними змінами. У ньому представлено розгорнуте уявлення теоретичних знань про менеджмент організаційних змін з урахуванням еволюції його розвитку, світового досвіду, сучасної вітчизняної та зарубіжної практики, яка враховує перехід світової спільноти в економіку знань. Автори узагальнюють ідеї, принципи, моделі організаційних змін, викладені в науковій та навчальній літературі. Значна увага приділяється підходам, методам, інструментам проведення організаційних змін, які мають практичне значення. Представлена роль управлінського консультування в проведенні організаційних змін та розглядаються особливості їх проведення на основі процесного підходу до управління. Для студентів бакалаврату, які навчаються за напрямом підготовки «Менеджмент», керівників і фахівців підприємств, а також підприємців.