Розширюючи горизонти реалізації інноваційної освітньої моделі

12:50, 23-06-2021

В еру розвитку сучасних технологій інтернет став невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Більшість людей у різнихкраїнах світу щодня спілкуються по скайпу, переглядаютьта пересилають електронну пошту, цікавляться останніми новинами та освітніми програмами, здійснюють покупки та безготівкові розрахунки в режимі онлайн. Інтернет став незамінним атрибутом в навчальному процесі Державного університету телекомунікацій. Однак для повної та ефективної реалізації нової моделі інноваційного змісту навчання, яка реалізується в університеті з ініціативи ректора, необхідно мати новий високошвидкісний інтернет. Для того, щоб організувати цей процес, потрібно забезпечити належним чином налагоджену систему інформаційної підтримки. Тобто, студенти завжди повинні мати можливість отримувати доступ до всієї навчальної інформації та до зв'язку з представниками компаній-партнерів кафедри, де вони проходять практику, щоб уточнювати всі деталі співпраці. І все це здійснюється за допомогою інтернет-каналів.

Нещодавно це завдання було реалізовано – в університеті з’явилася мережа, яка забезпечує стабільну швидкість інтернету вище 5 Gbps.

Надійність в контексті стабільності з'єднання забезпечує те, що швидкість не буде падати навіть при одночасному підключенні багатьох користувачів, що особливо важливо для великих студентських груп. Крім того, високошвидкісний інтернет добре захищений від будь-якого роду атак та шкідливих програм, що убезпечить використовувані у навчальному процесі масиви інформаційних даних від несанкціонованого доступу.

Поява високошвидкісного інтернету дозволить отримати таку швидкість з'єднання, яка буде достатньою для того, щоб підключати до локальної мережі всі наявні комп'ютери; прискорити отримання та обробку як навчальної, так і науково-дослідної інформації; дасть можливість вести якісний діалоги з компаніями-партнерами та колегами з інших навчальних закладів по відео-каналах.