Матеріально-технічна база підготовки менеджерів у Державному університеті телекомунікацій

13:54, 23-06-2021

Логіка усього навчального процесу щодо підготовки фахівців з менеджменту побудована так, щоб вже з першого курсу студент отримував практичні уміння та навички відповідно до запитів роботодавців та викликів сьогодення. Більше 50% навчальних занять, проводиться практично. Якісне навчання студентів у процесі проведення практичних занять на кафедрі менеджменту відбувається з використанням навчально-матеріальної бази, створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і відповідного програмного забезпечення в лабораторії Мультиспектральний бізнес-тренажер «ІТ – Менеджер».

Лабораторія обладнана сучасними комп’ютерами з актуальним програмним забезпеченням від компаній-партнерів кафедри (офісні програми, автоматизовані системи управління, обліку, документообігу тощо), мультимедійним проектором, широкосмуговим доступом до мережі Інтернет, навчальними наочними матеріалами. В ній створені комфортні умови для проведення занять.

Високий рівень розвитку матеріально-технічної бази для підготовки фахівців з менеджменту був відмічений експертними комісіями НАЗЯВО при проведенні акредитації освітніх програм кафедри.

Важливою складовою практичних занять дисциплін професійної підготовки менеджерів є отримання студентами навичок застосування інформаційних технологій в професійній діяльності. В лабораторії кафедри Мультиспектральний бізнес-тренажер «ІТ – Менеджер» студенти на практичних заняттях вчяться працювати зі статистичними даними, отримувати показники ефективності роботи організації, працювати з сучасними системами автоматизації управління підприємством. Цикл дисциплін «Бізнес-інформатика», «Обліково-інформаційні системи менеджменту» «Бізнес-адміністрування» має 100% практичне спрямування і дозволяють нашим студентам отримати досвід управляння бізнес-процесами на сучасних підприємствах вже під час навчання.

Наші студенти мають можливість отримати комплекс практичних знань, умінь і навичок щодо технології створення бізнесових структур та створення IT-системи управління підприємством (інформаційної піраміди менеджменту), а також за результатами успішно складеного сертифікаційного екзаменуотримати іменні сертифікати фахівця по використанню програмного комплексу «1С: Підприємство»,  «Парус – менеджмент та маркетинг» та «M.E.Doc». Наявність таких сертифікатів дає конкурентні переваги нашим випускникам на ринку праці.

Більшість сучасних організацій працює на платформах і повністю довіряє їм всі процеси обліку та менеджменту.«Парус» -  це інструмент автоматизації CRM-стратегії, що поєднує в єдиний інформаційний простір взаємопов'язані бізнес-процеси основних підрозділів компанії по роботі з клієнтами.«M.E.Doc» -одна з найпопулярніших в Україні програм електронної звітності та документообігу. Програма дозволяє оптимізувати роботу підприємств різних сфер діяльності і систем оподаткування, в ній можна відправляти звіти в державні органи, оскільки завжди завантажені актуальні форми бланків; обмінюватися первинними документами з контрагентами в електронному вигляді.

Оволодіння практичними навичками з використанням сучасної матеріально-технічної бази, отримання сертифікатів та набуття компетенцій надає студентам кафедри менеджменту переваги при працевлаштуванні по закінченню навчання. Це підтверджується нашими студентами, які вже отримали своє перше високооплачуване робоче місце!