XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Матеріально-технічна база підготовки менеджерів у Державному університеті телекомунікацій

10:54, 23-06-2021

Логіка усього навчального процесу щодо підготовки фахівців з менеджменту побудована так, щоб вже з першого курсу студент отримував практичні уміння та навички відповідно до запитів роботодавців та викликів сьогодення. Більше 50% навчальних занять, проводиться практично. Якісне навчання студентів у процесі проведення практичних занять на кафедрі менеджменту відбувається з використанням навчально-матеріальної бази, створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і відповідного програмного забезпечення в лабораторії Мультиспектральний бізнес-тренажер «ІТ – Менеджер».


Лабораторія обладнана сучасними комп’ютерами з актуальним програмним забезпеченням від компаній-партнерів кафедри (офісні програми, автоматизовані системи управління, обліку, документообігу тощо), мультимедійним проектором, широкосмуговим доступом до мережі Інтернет, навчальними наочними матеріалами. В ній створені комфортні умови для проведення занять.

Високий рівень розвитку матеріально-технічної бази для підготовки фахівців з менеджменту був відмічений експертними комісіями НАЗЯВО при проведенні акредитації освітніх програм кафедри.

Важливою складовою практичних занять дисциплін професійної підготовки менеджерів є отримання студентами навичок застосування інформаційних технологій в професійній діяльності. В лабораторії кафедри Мультиспектральний бізнес-тренажер «ІТ – Менеджер» студенти на практичних заняттях вчяться працювати зі статистичними даними, отримувати показники ефективності роботи організації, працювати з сучасними системами автоматизації управління підприємством. Цикл дисциплін «Бізнес-інформатика», «Обліково-інформаційні системи менеджменту» «Бізнес-адміністрування» має 100% практичне спрямування і дозволяють нашим студентам отримати досвід управляння бізнес-процесами на сучасних підприємствах вже під час навчання.

Наші студенти мають можливість отримати комплекс практичних знань, умінь і навичок щодо технології створення бізнесових структур та створення IT-системи управління підприємством (інформаційної піраміди менеджменту), а також за результатами успішно складеного сертифікаційного екзаменуотримати іменні сертифікати фахівця по використанню програмного комплексу «1С: Підприємство»,  «Парус – менеджмент та маркетинг» та «M.E.Doc». Наявність таких сертифікатів дає конкурентні переваги нашим випускникам на ринку праці.

Більшість сучасних організацій працює на платформах і повністю довіряє їм всі процеси обліку та менеджменту.«Парус» -  це інструмент автоматизації CRM-стратегії, що поєднує в єдиний інформаційний простір взаємопов'язані бізнес-процеси основних підрозділів компанії по роботі з клієнтами.«M.E.Doc» -одна з найпопулярніших в Україні програм електронної звітності та документообігу. Програма дозволяє оптимізувати роботу підприємств різних сфер діяльності і систем оподаткування, в ній можна відправляти звіти в державні органи, оскільки завжди завантажені актуальні форми бланків; обмінюватися первинними документами з контрагентами в електронному вигляді.

Оволодіння практичними навичками з використанням сучасної матеріально-технічної бази, отримання сертифікатів та набуття компетенцій надає студентам кафедри менеджменту переваги при працевлаштуванні по закінченню навчання. Це підтверджується нашими студентами, які вже отримали своє перше високооплачуване робоче місце!

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2022 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "073 - Менеджмент" кафедри Менеджменту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Шановні абітурієнти!

Надаємо допомогу абітурієнтам по питанням вступу у 2022 році до Державного університету телекомунікацій

Детальніше

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Менеджменту

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Переглядів: 1 965