XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Успіх у житті – це так само просто, як бути хорошим студентом. Навчаємося із задоволенням! Практичне заняття з дисципліни «Менеджмент і адміністрування»

06:15, 15-10-2021

«Навчання – це скарб, який слідуватиме за вами, куди б ви не пішли»

Роль знань в житті кожної людини  воістину неоціненне.  Навіщо потрібно вчитися? Щоб пізнавати навколишній світ, пристосовуватися до умов сучасного життя, розвивати себе як особистість. Недарма кажуть: «Знання-сила». Дійсно,  людина яка здобула вищу освіту, завжди переборе будь-які життєві труднощі. Якщо ти прагнеш до кращого, цікавого, насиченого життя, то розвивати свій інтелект і здобувати вищу освіту буде не тільки корисно, але і цікаво. Людина спрагла до знань, відчуває постійну потребу в їх поповненні. Чим більше вона пізнає , тим більше їй хочеться знати, бо нові поняття, наукові відкриття, ідеї  розширюють коло інтересів, відкривають привабливі обрії ще не пізнаного. Жодна справа не принесе радості, якщо ми не вміємо її виконувати . Тож потрібно наполегливо виробляти в собі вміння вчитися, щоб навіть після тривалої, утомливої навчальної праці відчувати велике задоволення, посилене радістю пізнання, вірою в силу свого розуму та волі.

13 жовтня  2021 року для студентів групи ЕПД-11, було проведено практичне заняття з дисципліни «Менеджмент і адміністрування» (Менеджмент) , доцентом  кафедри Менеджменту Шмалій Людмилою Володимирівною. Тема заняття була дуже цікава та захоплююча «Влада та лідерство». Суть та типи влади. Суть та основні підходи до лідерства. Типи лідерів. Стилі керівництва. Студенти групи ЕПД-11 продемонстрували високий рівень знань, підготували чудові презентації та жваво дискутували щодо понять «Експертна, еталонна та інформаційна влада».

Менеджмент - це самостійний вид професійної діяльності, направлений на досягнення визначених цілей шляхом раціонального використання матеріальних, фінансових і трудових ресурсів з обов'язковим застосуванням економічних методів управління.

Менеджмент - це управління в ринкових умовах, яке передбачає:

  • орієнтацію підприємства (організації, фірми) на попит та вимоги ринку, запити конкретних споживачів і організацію виробництва тих видів продукції, які користуються попитом;
  • прагнення до підвищення ефективності виробництва і досягненню оптимальних результатів з меншими витратами;
  • господарська самостійність, яка забезпечує свободу прийняття рішень тим особам, які несуть відповідальність за кінцеві результати діяльності організації та їх підрозділів;
  • постійне коригування цілей і задач в залежності від стану і вимог ринку;
  • виявлення кінцевого результату діяльності організації визначається на ринку в процесі обміну;
  • використання сучасної інформаційної бази і обчислювальної техніки для багатоваріантних розрахунків при прийнятті оптимальних рішень.

В останні роки спостерігається певна конвергенція поглядів на те, що ж таке менеджмент. У широкому розумінні менеджмент - це одночасно система наукових знань, мистецтва та досвіду, втілених у діяльності професійних управлінців для досягнення цілей організації шляхом використання праці, інтелекту та мотивів поведінки інших людей. Отже, у вузькому розумінні менеджмент - це процес планування, організації, керування та контролю організаційних ресурсів для результативного та ефективного досягнення цілей організації.

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2022 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "073 - Менеджмент" кафедри Менеджменту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Менеджменту

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

 

Переглядів: 1 692