Економічний турнір, у якому всі учасники – переможці!

10:17, 21-02-2022

Яскравим завершенням чергового навчального семестру на другому курсі спеціальності «Економіка» у Державному університеті телекомунікацій став економічний турнір.

У чому суть турніру? Перед студентами було поставлено завдання, спираючись на знання, отримані у рамках трьох навчальних дисциплін: «Основи статистики та прогнозування», «Економіка IT-підприємств» та «Основи автоматизації економічних розрахунків», запропонувати бізнес-проект створення власного бізнесу. При цьому необхідено було провести статистичний аналіз показників обраної для бізнесу галузі та спрогнозувати її розвиток на найближчі три роки. Далі належало обґрунтувати ключові економічні показники розвитку власного бізнесу та оцінити його інвестиційну привабливість. Завдання, здавалося б, досить складне?! Але як творчо, сміливо, амбітно і, вже можна сказати, професійно підійшли до його вирішення наші студенти!

Для викладачів, присутніх як судді на турнірі (зав. кафедри Економіки – д.е.н., проф. Гусєва О.Ю., к.е.н., доц. О.Ю. Голобородько та к.е.н ., доц., Хлевицька Т.Б.), вибір переможця став справжнім випробуванням! Тому суддівською колегією було прийнято одностайне рішення визнати ПЕРЕМОЖЦЯМИ всіх його учасників… А чому? Тому що кожен учасник продемонстрував високий рівень знань не лише з тих дисциплін, які лягли в основу завдання, а ще й у маркетингу, менеджменті... Студенти провели велику роботу в аналізі ринків, на які збиралися вивести бізнес-структури! Дуже уважно вони підійшли до оцінки потреб у кількості працюючих та їх заробітної плати… У своїх проектах учасники відобразили сучасні концепції обґрунтування обсягів господарської діяльності, такі як «воронка продажів» в офлайні та онлайн!

Цей турнір став справжнім святом сучасної Економіки! Очевидно, що він буде не єдиним! І ми ще зможемо не раз насолодитися успіхами наших студентів у подальшому вивченні економічних дисциплін та порадіти їхньому професійному та особистісному зростанню у стінах Державного університету телекомунікацій!