Спеціальність «Економіка» - це впевненість у завтрашньому дні!

11:15, 21-03-2022

Відновлення економіки та її ефективний розвиток стануть ключовими завданнями для України у найближчий період. Адже економіка – це основа успішного існування країни, галузі або компанії.  Без економіста не може працювати жодне велике або мале підприємство. Державні установи такою ж мірою потребують спеціалістів з економічною освітою.

Кафедра економіки готує висококваліфікованих фахівців, здатних ефективно працювати в умовах цифровізації бізнесу та управління.  Цифровізація передбачає роботу з великими даними. На сучасному ринку ті, хто вміє за допомогою них вирішувати бізнес-завдання, — найзатребуваніші і найпрестижніші фахівці. Ми випускаємо саме таких економістів. Вони будують бізнес-моделі, виявляють проблеми, здійснюють фінансове планування, піднімають прибуток компаній та отримують за це великі гроші.

Освітня програма з Економіки в Державному університеті телекомунікацій є чіткою, практико орієнтованою та враховує усі виклики сьогодення:

• унікальність програми дозволяє оволодіти кращими підходами до бізнес-планування, менеджменту, маркетингу, психології та економічного моделювання;
  • під час навчання студенти опановують найпопулярніші програмні продукти з комплексного управління підприємствами і економічної діагностики (BAS ERP, 1 С);
  • посилене вивчення англійської мови з першого курсу дає змогу впевнено працювати як в Україні, так ї за кордоном;
  • найсучасніша навчально-матеріальна база дозволяє зрозуміти провідні методи ведення бізнесу і бути на гребені хвилі.

Ми формуємо у наших економістів управлінське мислення і вони впевнено виконують такі завдання:

• допомагають компаніям приймати важливі рішення з використанням цифрових технологій, передбачають ризики та знаходять шляхи виходу з криз;
  • прогнозують прибуток, доходи та витрати, які чекають на компанію в перспективі. Це дозволяє спритно маневрувати на мінливому ринку;
  • допомагають виготовляти успішні продукти, тобто працюють як економісти-маркетологи.  Дізнаються, що потрібно покупцям і як їм це продати: проводять глибинні інтерв'ю, проектують поведінку користувача, керують рекламною політикою;
  • обґрунтовують доцільність бізнесу як  «on- line», так і «off- line» форматів. Особливо зараз, коли криза на ринку загрожує компаніям збитками чи навіть закриттям. Виконують грамотний бізнес-аналіз, який дає змогу підлаштуватись під зміни, скоротити зайві витрати і не втратити прибуток

Таких економістів-професіоналів на ринку не так багато, тому вони нарозхват, навіть коли підприємства активно скорочують штат. Отже, якщо Ви готові до роботи з людьми і технологіями, хочете бути затребуваним та високооплачуваним фахівцем, Економіка – ваш варіант.

Умови вступу у 2022 році

Для вступу на перший курс бюджетної та контрактної форм навчання зі спеціальності Економіка у 2022 році будуть враховані результати ЗНО з трьох наступних загальноосвітніх дисциплін:

• Українська мова та література.
  • Математика.
  • Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія на вибір.

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі повинна складати не менше 100 балів з кожного предмету.

Навчання здійснюється за рахунок державного бюджету та за рахунок фізичних і юридичних осіб.

У разі виникнення питань щодо вступу або навчання за  спеціальністю 051 «Економіка»  -  звертайтеся, із задоволенням надамо відповіді та роз’яснення. Тел. 050-155-40-65; 067-325-29-90. Ел.адреса: gusevaoo@ukr.net

З повагою, завідувач кафедри Економіки Гусєва О. Ю.

Спеціальність «Економіка»  - це Ваше натхнення для відновлення та розвитку!