Встигніть подати заяву на економіку та отримайте квиток у цифрове майбутнє

08:26, 23-08-2022

Шановні абітурієнти!

Одне з найголовніших питань, яке наразі надходить від Вас - ким я зможу працювати після закінчення спеціальності 051 «Економіка»? Відповідаємо.

За будь-яких часів ЕКОНОМІКА входить до топової десятки спеціальностей. І це не дивно, адже Економіст – це ключовий фахівець у будь-якому сучасному бізнесі. Універсальність економіки відкриває найширше коло посад залежно від власних уподобань:

Для аналітиків – це:

• Бізнес-аналітик (BA, BI, ERP, CRM)
  • Директор з економіки
  • Керівник департаменту цифрового розвитку
  • Керівник відділу міжнародної логістики
  • Менеджер ІТ-проектів
  • Бухгалтер-економіст
  • Фінансовий менеджер
  • Керівник відділу продажів ІТ- та digital продуктів
  • Фахівець з управління ризиками
  • Трейдер криптовалют
  • Економічний радник

Для комунікабельних з лідерськими здібностями - це:

• Топ-менеджер ІТ-компанії
  • Підприємець/засновник власного бізнесу
  • Керівник відділу розвитку персоналу
  • Керівник відділу трейд-маркетингу
  • Директор з розвитку партнерських зв’язків
  • Менеджер з розвитку мережі магазинів

Для творчих особистостей – це:

• Talent manager
  • Менеджер по роботі з блогерами
  • HR-менеджер
  • Бренд-маркетолог
  • Продакт менеджер вражень

Отже, обираючи спеціальність «Економіка»  Ви будете здатні займати керівну посаду на підприємствах будь-якого профілю, розуміти сучасні тенденції розвитку бізнесу, вміти організувати діяльність відповідно до викликів мінливого середовища, розробляти та управляти інноваційними проектами, вміти започатковувати власну справу.