Вишиванка: твір мистецтва, що розповідає про українську історію та традиції

17:24, 18-05-2023

Розбудова незалежної України, збереження нашої ідентичності та формування патріотичних цінностейвсе це знаходить своє відображення в освітніх програмах кафедрі економіки. Ми завжди пам’ятаємо, що наші студенти - це майбутні лідери, які запропонують і втілять необхідні зміни для розбудови нашої країни. А як приємно бачити їх в яскравих, самобутніх і неповторних вишиванках!

День вишиванки є одним з важливих свят в Україні, яке відзначається щороку у третій четвер травня. Це свято має значення для українського народу, оскільки воно символізує збереження та вшанування національної культури. Носіння вишиванки в цей день є не тільки традиційним звичаєм, але й способом показати свою ідентичність та повагу до національних коренів.

Вишиванка є не просто одягом, а справжнім твором мистецтва. Кожна вишиванка має свій унікальний дизайн, який відображає символіку та традиції українського народу. Вона передає особисту історію, культурні цінності та спадщину поколінь. Святкування дня вишиванки нагадує нам про важливість збереження цієї національної скарбниці та виховує почуття гордості за свою культуру.

Святкування дня вишиванки сприяє збереженню традицій та ручної роботи. Адже вишивка є одним з найстаріших видів художнього ремесла, яке передається з покоління в покоління. Святкування дня вишиванки надихає людей відроджувати та практикувати це мистецтво.

Дякуємо усім студентам і викладачам, які долучились сьогодні до прекрасного свята – Дня Вишиванки.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "051 Економіка" кафедри Економіки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.