Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності запрошує на навчання

14:51, 09-05-2023

Успішна кар’єра та щасливе майбутнє починаються у нас, в Державному університеті телекомунікацій.

Ідеї економістів –
і коли вони праві, -
і коли вони помиляються –
мають набагато більше значення,
ніж прийнято думати!
Насправді саме вони і
правлять світом.
 Дж. М. Кейнс

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – це найсучасніша та найбільш затребувана спеціальність бізнес-спрямування. На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Вас навчать:

• бути успішним;
  • започаткувати власну справу;
  • створювати бізнес-проекти та бізнес-плани;
  • бути лідером та вести за собою колектив;
  • генерувати нові ідеї та впроваджувати їх у реальність;
  • вміти ризикувати;
  • ефективно вести торгівлю;
  • грати на біржі;
  • створити власний капітал та отримувати високі прибутки, стати мільйонером.

Переваги навчання у нас:

• посилено вивчається англійська мова, що дозволяє надати студентові мовні знання на рівні В2 для проведення перемовин, впевненого та вільного спілкування;
  • не менше 50% занять є практичними, тобто наш випускник вміє виконувати завдання та покладені на нього обов’язки відразу після закінчення навчання в університеті;
  • працюють висококваліфіковані викладачі.

Фахівець у галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – це управлінець нового покоління! Обирайте нашу спеціальність, щоб навчитись підприємництву, інноваціям, мистецтву управління та торгівлі!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.