XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Графіки захисту дипломних робіт кафедри ТСМ магістрів денної форми навчання

14:52, 13-01-2022

Шановні випускники спеціальності 172 «Телекомунікації  та радіотехніка»! Звертаємо увагу на те, що захист кваліфікаційних робіт буде проводитися за встановленим графіком з 18.01.22 по 20.01.22

18.01.2022

 

Комісія №1, ауд. 222

 

Комісія №2, ауд. 220

 

Комісія №4, ауд. 133

 

 

 

9-00

 

9-00

1

 

 

Андрієнко Олеся Григорівна

 

Барін Владислав Валерійович

2

 

 

Андрущенко Олександр Павлович

 

Галич Андрій Сергійович

3

 

 

Каграманова Юлія Костянтинівна

 

Недопако  Анна Олександрівна

4

 

 

Гончаров Євгеній Русланович

 

Бочко Марк Андрійович

5

 

 

Кравцов Віктор Павлович

 

Жук Віктор Юрійович

6

 

 

Свердлюк Богдан Ігорович

 

Хміль Діана Ярославівна

7

 

 

Шеховцов Владислав Сергійович

 

Король-Королевський Кірілл Андрійович

8

 

 

Соснова Дана Назарівна

 

Новіцька Наталія Вікторівна

9

 

 

Бровко Євгеній Олексійович

 

Кирильчук Павло Володимирович

10

 

 

Загоровський Владислав Володимирович

 

Сивик Олександр Степанович

11

 

 

Упіренко Андрій Віталійович

 

Семидко Сергій Олександрович

12

 

 

Осипець Олексій Анатолійович

 

 

19.01.2022

 

9-00

 

9-00

 

9-00

1

Шитіков Микита Андрійович

 

Яковець Всеволод Петрович

 

Кас’яненко Ігор Олександрович

2

Щербина Анастасія Олегівна

 

Тарасов Олександр Григорович

 

Онищенко Владислав Володимирович

3

Хоменко Максим Васильович

 

Ніколаєнко Валерія Ігорівна

 

Сподарцев Ілля Миколайович

4

Івахно Ігор Андрійович

 

Топчій Владислав Миколайович

 

Бондаренко Андрій Ігорович

5

Черепенко Ігор Олексійович

 

Племянніков Геннадій Геннадійович

 

Герасименко Денис Вікторович

6

Костюк Каріна Володимирівна

 

Закора Євгеній  Олександрович

 

Калінін Денис Павлович

7

Олійник Тимофій Сергійович

 

Дубограй Анастасія Віталіївна

 

Мартусенко Олександр Юрійович

8

Журавель Катерина Ігорівна

 

Кравець Максим Олегович

 

Фенченко Дмитро Васильович

9

Довбня Владислав Сергійович

 

Дурман Володимир Володимирович

 

Мамекін Євген Вікторович

10

Морозов Костянтин Костянтинович

 

Грищенко Ольга Юріївна

 

Харченко Олег Васильович

11

Виговський Олександр Сергійович

 

Зарембовський Микола Олександрович

 

Ярош Віталій Олександрович

12

Водько Андрій Романович

 

Йовхименко Дмитро Вадимович

 

 

20.01.2022

 

9-00

 

9-00

 

9-00

1

Марчук Ольга Миколаївна

 

Ткачук Владислав Ігорович

 

Фещук Михайло Дмитрович

2

Пелехай Сергій Віталійович

 

Степовий Максим Вікторович

 

Мельник Олег Олександрович

3

Кравченко Ростислав Юрійович

 

Михайлюк Вікторія Володимирівна

 

Маковійчук Іван Ігоревич

4

Руденко-Мудрак Ірина Юріївна

 

Оберемчук Дмитро Дмитрович

 

Бевз Андрій В'ячеславович

5

Петрунько Ростислав Андрійович

 

Баша Ігор Костянтинович

 

Антонов Ілля Володимирович

6

Китаєв Олексій Русланович

 

Вєдєрніков Денис Ігорович

 

Сидоренко Олексій Вадимович

7

Петренко Єгор Глібович

 

Полтавець Ігор Олексійович

 

Бзенко Богдан Олександрович

8

Олійник Юрій Анатолійович

 

Левицький Андрій Олегович

 

Бенчук Аркадій Дмитрович

9

Гуріч Олександр Сергійович

 

Тюпало Микола Володимирович

 

Новрузов Парвін Наміз огли

10

Бурдух Юрій Андрійович

 

Чиколовець Денис Олександрович

 

Коваленко Максим Володимирович

11

Роздайбіда Владислав Дмитрович

 

Старовойтов Віталій Олексійович

 

Олійник  Наталія Олександрівна

12

Ковальов Сергій Ігорович

 

Йовхимищ Дмитро Олександрович

 

 


Бажаємо успіху!

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Переглядів: 1 028