Колектив кафедри УІКБ вітає студентів університету із випуском ДУТ-2022!

11:08, 05-07-2022

30.06.22 року в Державному університеті телекомунікацій відбувся урочистий випуск студентів - бакалаврів денної (УБД-41), заочної (УБЗМ-51) та магістрів заочної (УБЗМ-71) - форм навчання за спеціальністю "125 Кібербезпека", спеціалізації "Управління інформаційної та кібернетичною безпекою".

В результаті впровадження інноваційного змісту навчання в навчальний процес спеціальності кафедри "Управління інформаційною  та кібернетичною безпекою" (УІКБ) і завдяки зусиллям викладацького складу кафедри випускники успішно оволоділи теоретичними знаннями та практичними навичками і вміннями, що забезпечили підготовку їх як конкурентоспроможних фахівців і які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці.

Висловлюємо впевненість, що наші випускники гідно займуть у державних та комерційних організаціях України робочі місця фахівців, які володіють передовими знаннями, методиками та практичними навичками виконання робіт у галузі управління інформаційною та кібернетичною безпекою.

Викладацький склад кафедри

«Управління інформаційною та кібернетичною безпекою»

вітає випускників зі святом -

Випуском студентів Державного Університету Телекомунікацій

2022 року

та бажає найкращих результатів у виконанні своїх планів та щастя у світі обраної Вами професії, у застосуванні та поглибленні набутих знань – у подальшій життєвій діяльності!

З повагою колектив кафедри.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.