Знання іноземної мови-шлях до успіху кожного з нас

11:44, 08-12-2022

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, де міжкультурне спілкування  та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.

Так, наприклад, англійська мова – це офіційна мова міжнародного бізнесу та торгівлі, Інтернету і техніки, науки і мистецтв. 80% ділового мовного простору займає саме вона. Кожен з нас все частіше стикається з нею у спілкуванні з партнерами по роботі і на відпочинку. Англійська мова використовується при заповненні анкет, складання резюме, у діловому та приватному листуванні. Володіння англійською мовою – вже не дивовижна навичка, а необхідність.

Кібербезпека бізнесу: чому та як захистити компанію від хакерів

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою надає можливість вивчення такої дисципліни як «Іноземна мова за професійним спрямуванням» для 3-4 курсу та «Науково-технічний переклад» для 5 курсу. Кафедра впроваджує в навчальний процес інноваційні технології навчання, що ґрунтуються на сучасних наукових дослідженнях у сфері філології і методики викладання іноземних мов.

Для студентів старших курсів кафедра здійснює ґрунтовну фаховоорієнтовану іншомовну підготовку з метою подальшого використання ними іноземної мови у професійній діяльності. Викладачі кафедри постійно вдосконалюють свій рівень педагогічної майстерності, систематично проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних заходах.

Втілення національних інтересів України на світовій арені, взаємовигідна і плідна співпраця з іншими країнами, особливо з сусідніми, потребує компетентних фахівців у різних сферах діяльності, а особливо пов’язаній з ІТ-технологіями. Наполегливо працюючи, студенти отримують високоякісні знання та чудову підготовку вже з перших занять, тим самим доводячи, що все неможливе – можливо!