Зустріч в онлайн-режимі на кафедрі УІКБ зі студентами навчальної групи УБД-41 щодо підготовки до виконання кваліфікаційних робіт

12:47, 16-02-2023

15 лютого 2023 року на кафедрі  «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» (УІКБ) було  проведено зустріч  професорсько-викладацького складу кафедри зі студентами навчальної групи  УБД-41 у режимі онлайн в системі Zoom.

Завідувач кафедри Легомінова С.В. довела, шо всі теми кваліфікаційних робіт, які  були запропоновані  і обрані студентами до виконання в цьому навчальному році, відповідають  вимогам першого бакалаврського рівня вищої освіти за спеціальністю - 125 Кібербезпека, освітньої кваліфікації -Бакалавр з кібербезпеки за спеціалізацією управління інформаційною та кібернетичною безпекою і повинні виконуватись тільки відповідно вимогам  Методичних рекомендацій до виконання кваліфікаційної роботи…, розроблених кафедрою УІКБ.

Студенти доповіли про поточний стан  виконання Календарного плану виконання кваліфікаційної роботи - визначення об’єкта, предмета, мети та завдань дослідження.

Було відзначено основні недоліки по підготовці дипломних робіт минулого року та поставлено завдання щодо їх недопущення цього року.

Окремо було сказано про активну участь студентів в науково-тематичних конференціях по спеціальності, підтверджених своїми тезами чи науковими статтями по темі кваліфікаційної роботи.

Виконання і завершення робіт студентом обов'язково потрібно здійснювати у встановлені терміни - відповідно до Завдання на виконання кваліфікаційної роботи, яке видається керівником роботи.

Були дані вичерпні відповіді на запитання студентів: про оформлення дипломної роботи, підготовку презентаційних матеріалів, змісту докладу при захисті та інші.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.