На засіданні кафедри УІКБ було проведено заслуховування аспірантів про стан виконання освітньо-наукової програми доктора філософії за 2022 - 2023 навчальний рік

13:11, 07-06-2023

На кафедрі управління інформаційною та кібернетичною безпекою (УІКБ) Навчально-наукового інститут захисту інформації під керівництвом завідуючею кафедри Легоміінової Світлани Володимірівні 29.05.23 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 р. № 261, якою визначено “ПОРЯДОК підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах)” аспіранти кафедри - Ветлицька Олена Сергіївна, Запорожченко Михайло Михайлович, Тищенко Віталій Сергійович прозвітували про стан виконання освітньо-наукової програми доктора філософії.

На засіданні були присутні викладачі кафедри і наукові керівники аспірантів.

При заслухованні зверталась увага на:

• виконання освітньої складової підготовки доктора філософії (які іспити відповідно до навчального плану складені, їх обсяг, проходження асистентської педагогічної практики тощо);
  • виконання наукової складової підготовки доктора філософії (відповідно до індивідуального плану виконання, які розділи дисертації розроблені, публікація статей, участь у роботі конференцій, апробація дисертації тощо)

Питання задавалися по особливостям вирішення аспірантами спеціальних питань - при проведенні дослідження згідно теми дисертаційної роботи:  використання методичних інструментів і засобів програмного забепечення та результатів  досвіду у співпраці з підприємствами і компаніями партнерами.

Завідувач кафедри наголосила на спроможності університету забезпечити належну якість процесу й умов підготовки аспірантів завдяки належному рівню матеріально-технічної бази, навчально-методичної забезпеченості, якості професорсько-викладацького складу; сучасному змісту освітніх програм, ефективному менеджменту освітнього процесу, наявності акредитації освітньо-наукових відповідно до сучасних нормативних вимог.

Завідувач кафедри також  звернула увагу аспірантів  на необхідність активізації діяльності щодо виконання запланованих показників у навчанні, зокрема з опублікування запланованих статей у виданнях, проіндексованих в НМБД Scopus та Web of Sciense.

Якісна підготовка аспірантів на кафедрі дозволяє забезпечити високій рівень підготовки науково-педагогічних кадрів у сфері управління інформаційною та кібернетичною безпекою в нашому університеті

Довідка

Витяг з системи організаційно-освітнього забезпечення підготовки здобувачів ступеня доктора філософії на третьому рівні вищої освіти

У цьому Порядку аспірантура вживається, як система організаційно-освітнього забезпечення підготовки здобувачів ступеня доктора філософії на третьому рівні вищої освіти з метою оволодіння ними освітньо-наукової програми, нормативний строк якої триває чотири роки.

З метою забезпечення належного проведення наукових досліджень здобувачі також зобов’язані: виконувати індивідуальний план наукової роботи та двічі на рік звітувати про хід його виконання на засіданні кафедри.