XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Важливість аналізу відвідування Міжнародного Форуму BIT&BIS-2020 викладачами кафедри УІКБ

14:19, 29-02-2020

Завідувачка кафедри “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою”(УІКБ) Легомінова С.В. та викладачі Якименко Ю.М., Мордас І.В., МужановаТ.М.  відвідали  Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Навколо IP. Smart Building» (BIT&BIS-2020), який відбувся 26 лютого в Києві, в конференц-холі РК Ультрамарин, за адресою:вул. Василя Липківського,1А.

 
 
 

Важливістью відвідування Форуму кафедрою є те, що було обговорене з представниками деяких компаній питань спільного співробітництва в навчанні студентів за фахом Кібербезпека (спеціалізації Управління інформаційною та кібернетичною безпекою). Саме цє і є одним з результатів подальшого налагодження партнерства з вибраними компаніями.

Придбані викладачами нові знання та ознайомлення з інноваційними  практичними розробками будуть використані в удосконаленні навчально- методичних матеріалів дисциплін кафедри.

Для студентів ця інформація допоможе знайти своє місце в своєму майбутньому працевлаштуванні по спеціальності.

На Форумі були представлені 175 великих підприємств, компаній- 248 середнього та  413 малого бізнесу.

Відвідувачі заходу – ІКТ-фахівці, дизайнери та інженери, керівники середньої і вищої ланки, директорат. Тобто всі, хто готує пропозиції, здійснює вибір і приймає остаточне рішення.

Партнери Форуму, які заслуговують підвищеної уваги

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Бренд UCLOUD   сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

ELKO Ukraine  є одним з провідних Value Added-дистриб'юторів ІТ-продукції та комплексних рішень. ELKO Ukraine пропонує широкий асортимент продуктів і технологій від провідних виробників для найрізноманітніших сегментів бізнесу, а саме:

  • IoT-рішення для комунальної, аграрної, промислової та інших сфер;
  • відеоспостереження та відеоаналітика;
  • системи біометричної ідентифікації та контролю доступу;
  • розпізнавання облич і автомобільних номерів;
  • системи комплексної безпеки;
  • програмні та апаратні платформи для побудови центрів прийняття рішень і оперативного реагування та ситуаційних центрів;
  • унікальні рішення з інформаційної безпеки;
  • та інше.

Також для партнерів-інтеграторів ELKO Ukraine надає повний спектр різноманітних компонентів для виготовлення та модернізації комп’ютерного обладнання.

IQ Trading - проектний дистриб'ютор, що займається просуванням продукції в наступних сегментах:

  • Активне мережеве обладнання
  • Обладнання та програмне забезпечення для побудови систем IP-відеоспостереження
  • Системи відеоаналітики
  • Системи контролю доступу
  • Рішення для побудови Центрів Обробки Даних 
  • та інше.

Компанія SOFTICOодин з провідних дистриб'юторів програмного забезпечення в Україні. Компанія пропонує комплексні технологічні рішення, програмні продукти і сервіси від кращих IT-виробників з усього світу, має найвищі партнерські статуси у більшості ключових вендорів, а також активно розвиває нові рішення для бізнесу.

Компанія iIT Distribution - класичний Value Added Distributor, який здійснює не тільки постачання програмного забезпечення та устаткування, але і надає послуги із супроводу проєктів. Фахівці пропонують рішення, які дозволяють вирішувати завдання, пов'язані із забезпеченням кібербезпеки, оптимізацією і підвищенням ефективності використання ІТ та телекомунікаційних інфраструктур. Вендори: Exebeam, Panda Security, A10 Networks, Labyrinth, GTB Technologies, Cossack Labs, Waterfall та інші. iIT Distribution на форумі - компанія Infinidat з Ізраїлю, яка займається розробкою та виробництвом СЗД корпоративного класу.

Партнери виставки зі своїми актуальними пропозиціями для IT ринку в Україні, це:

МУК (група компаній)- основний напрямок діяльності  - дистрибуція комп'ютерної техніки, периферійного і мережевого устаткування. При цьому фахівці МУК активно беруть участь в розробці та впровадженні даної техніки у різні проекти, що дозволяє говорити про МУК як про унікальну групу компаній в Україні.

H3C - лідер галузі в області надання цифрових рішень у бізнес-інноваціях і цифрового перетворення. H3C пропонує повний портфель продуктів цифровий інфраструктури, що охоплюють обчислювальні ресурси, мережі, безпека і пов'язані з ними домени, і забезпечує комплексну універсальну цифрову платформу, яка включає хмарні обчислення, великі дані, інформаційну комунікабельність, інформаційну безпеку, технологію «інтернет речей» (IoT) , прикордонні обчислення, штучний інтелект (AI) і рішення 5G, а також комплексні технічні послуги.

На Форумі виступили з актуальним темами:

Питання інформаційної безпеки та кібербезпеки

Володимир Звєрєв
Заступник керівника Служби з питань інформаційної безпеки та кібербезпеки -начальник управління інформаційної безпеки та забезпечення діяльності Національного координаційного центру кібербезпеки (НКЦК).

Ботоводство, Накрутка, Прослуховування та медіа війни, огляд практичних кейсів і інструментів кібер-розслідувань

Нікіта Книш Спеціаліст із кібербезпеки Hack Control

Ера маркетологів, фотографів і SМS- щиків, які дорвалися до влади, або чим загрожує тотальна некомпетентність.

  • Робота з інструментами аналізу та «на око», наочна різниця.
  • Як виявляють власників анонімних телеграм каналів.
  • Пошук людей по цифрових слідах і конкурентна розвідка.
  • Захист, оборона, реакція на кібер-інциденти.

Побудова безпеки корпоративної мережі на прикладі розбору масштабної кібератаки. ч.1,2

Олександр Іллюша керівник служби технічної підтримки ESET в Україні

Денис Смірнов

Апаратний ключ аутентифікації в хмарних середовищах

Олександр Хомутов директор з розвитку Dataway Security ltd.

Bitdefender - багаторівневий захист наступного покоління

Олександр Бутусов Head of Information Security Solutions SoftiCo

Керований злом, або як ввести в оману атакуючого

Сергій Алейніков Керівник технічного відділу iIT Distribution

Рішення Labyrinth було розроблено командою досвідчених дослідників і інженерів в області кібербезпеки. Засноване на унікальних технологіях виявлення загроз, це рішення класу Deception надає зловмисникам ілюзію реальних вразливостей в ІТ-інфраструктурі. Базуючись на так званих Точках (Points), інтелектуальних хостах імітації, кожний компонент уявного середовища відтворює послуги й контент реальних сегментів мережі. Labyrinth провокує зловмисників на атаку, відстежуючи та вивчаючи їх дії для поліпшення рівня безпеки. Функціонал продукту надає найпотужніші можливості для виявлення цільових атак, просунутих цільових загроз (APT), ботнетів, атак нульового дня і зловмисних інсайдерів.

Хмарні технологї в 5G

Володимир Ринк Технічний консультант Nokia

Мультихмарний бум

Данило Бєлов Директор з розвитку  UCloud

Живі професійні дискусії

велися під гаслом «Під ковпаком»? і з питання Що очіку блокчейн та криптовалюту в Україні при посиленні державного управління.

За даними відомого аналітичного порталу Coin Gecko, капіталізація світового ринку криптовалюта за 2019 рік збільшилася на 44,1%, а обсяг торгів збільшився на 600% в порівнянні з криптозимою 2018 року.

Згідно зі змінами в законодавстві України, операції з криптовалютою потраплятимуть під фінансовий моніторинг. Про це повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова, коментуючи прийняття оновленого закону про фінансовий моніторинг, який вступить в силу в Україна з 28 квітня 2020 року. Однак, міністр уточнила, що припиняти зовсім такі операції зараз неможливо.

Дискусією керував:

  • Олег Соболєв, Голова робочої групи "Блокчейн і Криптовалюта "Комітету з електронних комунікацій Торгово-промислової палати України.

Дискутували і доповнювали інформацію за темами експерти:

  • Тетяна Дмитренко - міжнародний консультант з питань розробки законодавства, AMLадвайзер, ОБСЄ;
    Новий "Криптовалютний Закон Украини". Чого очікувати від нього ринку?
  • Семен Каплоущенко - співавтор Закону, що стосується регулювання ринку криптовалюти, директор Kuna;
    Новий "Криптовалютний Закон Украини". Чого очікувати від нього ринку?
  • Ігор Пигарєв - провідний консультант Bitfury Group за рішеннями для правоохоронних органів і сектору безпеки, викладач Міжнародної Кібер-академії, директор з розвитку бізнесу Глобальної ІТ-платформи New Silk Road BRICS;
    Захист інформації за допомогою передових рішень флагмана Блокчейн-індустрії - Bitfury Group

  • Едуард Моїсеєв - консультант блокчейн-департаменту банку Emirates NBD ОАЕ, консультант по Інноваційному Фонду ЄС "HORIZON 2020", експерт з інноваційного девелопменту;
    Застосування технології Блокчейн в реальному секторі економіки
  • Ігор Паламарчук - генеральний директор Навчального центру i-Klass;
    Нові ринки Блокчєйн-технології. Супровід
  • Олег Соболєв - співзасновник New Silk Road BRICS та Проекту 1-го токєна BRICS у Світі - NSRT;
    Приклад використання Блокчейн та Криптовалют у Глобальному проекті
  • Тимур Михайловський - PRO, LiteGo;
    Масштабування Bitcoin як ключ до mass adoption

  • Леонід Хацкевич - голова департаменту інтернету речей, 482.Solutions;
    Створення передумов для оптимального використання розподілених енергетичних ресурсів та розподілених енергетичних технологій в Україні (приклад ДТЕК)

******

Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Переглядів: 4 155