Вручення сертифікатів від ТОВ «СатТелеком»

11:13, 15-05-2015

13-го травня 2015 р. в Державному університеті телекомунікацій відбулося урочисте вручення сертифікатів про успішне завершення курсу із підготовки інженерів технічної підтримки обладнання супутникового зв’язку студентам напряму «Радіотехніка». У заході взяли участь ректор Університету Володимир Борисович Толубко, директор ТОВ «СатТелеком» Володимир Сальник, представник телеканалу «Трофей» Андрій Медведь. Сертифікати отримали студенти-магістранти спеціальності «Апаратура радіозв'язку, радіомовлення і телебачення» групи РТДМ-51 Ансіфоров Максим, Василенко Андрій, Павловець Віталій, Тупайло Петро, Ярошевич Павло і Оселедько Вадим.

Більш докладно про подію можна дізнатися тут: http://www.dut.edu.ua

Фотографії

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології