УВАГА - ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ!!!

09:42, 07-10-2016

Компанія "Космонова" шукає кваліфікованого адміністратора мережі. Робота в нашій компанії - це можливість розвиватися, навчатися і виконувати цікаві і нестандартні завдання. Компанія на ринку 13 років і за роки існування зарекомендувала себе як хороший роботодавець, що цінує персонал.

Працюємо з безліччю замовників, реалізуємо цікаві і складні проекти.

Будемо раді бачити Вас в нашій команді!

Ключові обов'язки:

• технічна підтримка і консультація абонентів при телефонному зверненні;
  • моніторинг роботи сервісів (прийняття участі в усуненні виниклих неполадкок);
  • супровід при підключенні нових абонентів.

Вимоги до кандидатів:

• налаштування, допомога в налаштуванні і запуску мережевого обладнання;
  • професійне володіння ПК (всі популярні OS);
  • базові знання UNIX систем (зокрема FreeBSD, Linux);
  • базові знання / вміння роботи з мережевим обладнанням CISCO, D-link;
  • знання і досвід роботи з обладнанням по протоколам telnet, ssh;
  • розуміння роботи сучасних мережевих технологій.

Особисті якості:

• грамотна мова;
  • стресостійкість;
  • здатність працювати у високому темпі;
  • дипломатичність;
  • вміння знаходити відповіді на питання;
  • бажання розвиватися.

Умови роботи:

• Комфортний офіс в сучасному бізнес-центрі;
  • Графік роботи: доба через три;
  • Оплачувані відпустки та лікарняні;
  • Своєчасна зарплата за результатами співбесіди;
  • Офіційне оформлення;
  • Всі можливості для професійного розвитку і зростання;
  • Цікава робота в команді.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, надсилайте ваше резюме за адресою: yd@cosmonova.net, контактний телефон 067 359 04 77 (моб.) HR manager Діана