Увага - працевлаштування!

11:04, 09-12-2016

Компанії - постачальнику IT-рішень і сервісів потрібні Фахівці технічної підтримки. Розглядаємо кандидатів з досвідом роботи в IT-сфері, а також студентів останніх курсів з технічною освітою.

Чим потрібно буде займатися:

• прийом заявок і забезпечення якісної онлайн підтримки;
  • з'ясування проблематики і консультування користувачів з технічних питань;
  • оперативне рішення задач на власному рівні;
  • передача заявки на інші рівні рішення і відстеження їх виконання;
  • технічне підключення нових клієнтів.

Основні вимоги:

• розуміння роботи основних мережних протоколів і принципів роботи мережі інтернет;
  • вміння виявляти помилки користувачів в програмному забезпеченні і забезпечувати функціонування систем;
  • знання ОС сімейства MS Windows, MSOffice;
  • базові знання по роботі з Unix системами;
  • знання базових принципів роботи в ОС Андроїд;
  • грамотна письмова та усна мова;
  • посидючість, стресостійкість, здатність справлятися з багатозадачністю, високий рівень відповідальності, логічне мислення, ініціативність. Бажання навчатися і розвиватися.

Великим плюсом буде - знання будь-якої скриптової мови і рівень англійської вище середнього.

Що вас чекає:

• позмінна робота з графіком, який дозволить поєднувати навчання з роботою (студентам);
  • зручне розташування офісу (2 хв ходьби від метро Кловська);
  • можливість підвищувати свої професійні навички і рости по кар'єрних сходах;
  • комфортна атмосфера в молодому, дружному колективі;
  • стабільна і своєчасна виплата з / п.

Відправити резюме можна за адресою: hr@infosource.link або зв'язатися за номером: 099 056 44 37