Студентська наукова конференція "Розробка комп'ютерних ігор"

13:15, 09-12-2014

5 грудня 2014 року за ініціативи студентської ради факультету Телекомунікацій в Державному університеті телекомунікацій відбулася студентська наукова конференція "Розробка комп'ютерних ігор", у якій прийняли участь студенти, які захоплюються не тільки комп'ютерними іграми, а й їх створенням.

Теми заходу, такі як історія ігор,безпека в он-лайн іграх, штучний інтелект, використання ігор у повсякденному житті не залишили осторонь ні адміністрацію факультету, ні пересічних студентів. Сподіваємося на подальшу участь всіх небайдужих у заходах, які будуть проводитися на факультеті Телекомунікацій і надалі.

Фотографії

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси