lifecell: PHP Developer vacancy

14:41, 16-03-2018

Тобі подобається займатися розробкою web-ресурсів і покращувати web-продукти? Втомився від freelance? Хочеш працювати в міжнародній компанії? Тоді тобі до нас!

Ми - мобільний оператор lifecell, ми допомагаємо мільйонам українських абонентів завжди бути на зв'язку зі своїми близькими, ми даємо нашим клієнтам необмежені можливості спілкування за допомогою зв'язку та інтернету, ми любимо і вміємо вирощувати таланти, ми віримо, що люди - наш найцінніший капітал.

Зараз у нас відкрита вакансія PHP Developer (опис - тут). Ти нам підходиш, якщо ти володієш HTML, CSS, JavaSсript, PHP, MySQL і дуже хочеш розвиватися – Welcome ;-)

Все, що тобі потрібно - вислати своє резюме marina.perets@lifecell.com.ua.

І не соромся задавати питання – 063 210 80 25, Fb Марина.